Věděli jste, že...

11. květen 2014 | 13.05 |
› 

Tony Blair pozval a následně zaplnil Británii muslimy s teroristickou minulostí? Věděli jste, že Blair je osobně zodpovědný za příval milionů muslimů do Británie v době svého politického působení? Věděli jste, že ty miliony imigrantů do Velké Británie nikdy nebyli nikým prověřeni? Víte, že Tony Blair se tak stal nejvíce opovrhovaným člověk působícím kdy v britské politice?

Po celá léta primitivní muslimští divoši, kterým bylo umožněno pobývat v Evropě, cestovali jako zdravotničtí turisté do Velké Británie, aby v souladu s muslimskou šaríou, nechávali ve zdejších nemocnicích mrzačit své děti, aby nechávali obřezávat své ženy, dcery a vnučky, aby nikdy nemohly prožívat jakékoli sexuální uspokojení! Chcete-li mít skutečnou představu o tom, jak skutečně nemocná je britská společnost v roce 2014 - ne v roce 1014, a to díky muslimské masové imigraci, čtěte dál tyto statistiky a informace:

K těmto krutým praktikám mrzačení žen a dětí nedocházelo v některých tajných uličkách či někde v zastrčených špinavých hotýlcích, ale docházelo k nim v britských nemocnicích, zcela se souhlasem britského zdravotnického systému! Nemocnici Whittington provozuje stát a vláda jí financovala NHS služby - což znamená, že britští daňovi poplatníci nepřímo platili mrzačení těchto dětí. Vše jen a jen proto, aby se uspokojily muslimské nároky kladené prý jejich "náboženstvím" a "kulturou"! Co na tom, že ta jejich kultura je barbarské a čiré zlo!

Pouze muži, muslimové mohou mít totiž sexuální pocity. A pouze muslimští muži si mohou užívat rozkoše a pouze oni mohou beztrestně znásilňovat ženy, dcery, sestry a obhajovat to svým nutkáním, jak se jim zlíbí. Muslimští "muži" se mohou prostě chovat jako rozzuření vzteklí psi, dle libosti a koránu!

Blízký pohled do britských nemocnic, které budou zcela veřejně nabízet hygienickou a čistě provedenou amputaci ženských pohlavních orgánů... Výsledek politické práce Tonyho Blaira!

Malá batolata budou ležet pěkně v řadě poté, co jejich genitálie budou odstraněny břitvou, pěkně bez anestetik aby si to užila. Po zákroku se jen ohlídá aby nenastala infekce a hajdy prožívat život muslimky, otrokyně muslima.

Dívky zašité tak, že jim zbyde jen otvor kterým ztěží vykapává moč. Ony defakto čůrají do vaku který jim vytvoří sešitá kůže po odstranění stydkých pysků mezi stehny a z tohoto vaku to pak z nich pomalu vykapává, močení trvá 30 i více minut. Mnohé z nich se po celý život potýkají se stálou infekcí, hlavně po té, co začnou menstruovat.

Dospělý muslim si pak může vzít tyto "čisté" zmrzačené děti za manželky a znásilnit je dle libosti. Roztrhne svým penisem ten malý otvor a několikrát denně pak souloží to zubožené děvčátko do krvácející a hnisající rány, aby mu nedej Bože nesrostla...

Toto je jen jedna z mnoha muslimských "kulturních praktik", které tak ochraňuje evropská levice a socialisté v jejím čele! Odůvodněná je právem na "kulturní citlivost" muslimů. Ale, je to opravdu kultura - nebo je to pouze čisté zlo? A nechtěli by političtí dobrodruzi upřesnit, kolik svobody by zlo mělo mít?

A ty občane! Neopovažuj se mít námitky proti těmto praktikám muslimské kmenové kultury nebo budeš ihned označen za "krajní fašistickou pravici" a vyloučen ze slušné společnosti, pokud tě rovnou neodsoudí a nezavřou do kriminálu!

Ti chytřejší a informovanější z nás už dávno vědí, že se jich to bezprostředně dotýká i kdyby byli stokrát křesťany, katolíky, evangelíky nebo buddhisty, protože jak se islám rozlézá po naší zemi, přijde brzy i k nám domů, setkáme se s ním když ne prostřednictvím svých dcer, tak vnuček. Nikdo nezabrání tomu, aby si naše dítě nevybral nějaký muslim jako manželku... a muslim se neptá... muslim si bere!

http://themuslimissue.wordpress.com/2014/03/22/uk-in-2014-muslim-gets-doctor-to-carrying-out-female-genital-mutilation-on-a-woman-in-a-london-hospital/
.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře