Evropští politici

16. únor 2010 | 14.17 |
› 

Když si uvědomíme maoistické začátky soudruha Manuela Barrosa z Portugalska, soudruhů z Evropského parlamentu Martina Schultzeho (předseda frakce) a Daniela Cohna-Bendita neboli Rudého Dannyho (Zelení), jak mu soudruzi na barikádách v roce 1968 říkali, dostáváme podivuhodný obrázek fungující zasíťované Kominterny.

Ve špičkách EU sedí "revolucionáři" od maiostů přes trockisty až po marxisty, tak se nemůžeme divit tomu, co se nyní deje. Díky sebedestruktivnímu neomarxisticko-socialistickému vedení EU nedávám tomuto uskupeni šanci k dlouhému setrvání. Největším likvidačním faktorem je islamizace kontinentu přímo pod taktovkou těchto levičáckých multikulturních šílencuů

Že to vidím černě? Ale kdeže. Vidím to rudě.

Tihle evropští hoši a děvčata, ač se tváří jako by neuměli šestku vydělit dvojkou, jsou zjevně připraveni pro naše dobro položit i naše životy. Je to vysoká oběť, oni ji ale jsou ochotni jistě podstoupit.

Vážení, mysleme na to, až půjdeme do voleb (voleb všeho druhu), neb někde se začínat musí (a se zbraní v ruce se většinou nezačíná).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře