Gaučovým stratégům!

16. červen 2014 | 03.57 |

Obracím se na zastánce "vojenského zásahu" a zaklínače mantry "Putin zradil JV"...

A co děláte VY? Už máte koupené maskáče a kanady? Osvěžili jste si v paměti sborku a rozborku kalašnikova? Máte v kapse lístek na cestu do Rostova? Chybí vám jen rozloučit se s rodinou, vyrazit do Doněcka nebo Luganska a přihlásit se jako dobrovolník mezi domobrance? Váš otec, manžel, bratr, syn už bojují v jejich řadách?

Jestli ano, pak přijměte moji hlubokou omluvu, protože VY, máte plné právo žádat vojenský zásah a zastavení krveprolití na jihovýchodě Ukrajiny. NE? Tak potom držte hubu, seďte v pozoru na svém gauči a poslouchejte mě! Za celé období Putinovi vlády nevznikl jediný důvod k zpochybnění jeho snahy bránit zájmy těžce zkoušené Rusi a celé ruské civilizace.

Současná situace je mnohem složitější, než si vůbec umíte představit, a sázka je vysoká. Základem problému je pohodlný a bezstarostný život USA, parazitujících na zbytku světa ve smyslu - my vám dáme korálky/dolárky/ a vy nám nerostné bohatství a lidské zdroje.

Tento systém si USA nedají vzít a budou ho bránit všemi dostupnými prostředky. Ukrajina už je fakticky jejich kolonií. Teď dokonce i s legitimním prezidentem/kromě DNR a LNR/. Vstup vojsk RF na území Ukrajiny by bylo vyhlášením války USA a EU.

Jestli ruské vedení přijme v současné době nesprávné rozhodnutí, tak v důsledku může přijít o všechny úspěchy dosažené na cestě k navrácení Rusku statusu světové velmoci. A ještě jedno! Pokud se nyní pustíme do vojenského dobrodružství, tak nemáme žádného spojence a spoléhat můžeme pouze na bojovou připravenost naší armády a námořnictva...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře