Žhavá mystifikace.

11. červenec 2014 | 15.20 |

Velká oslava smrti diktátora a teroristy se chystá na zítřek u Washingtonova pomníku. Občané USA spustili podpisovou akci, kterou děkují Vladimiru Putinovi, že je zbavil jejich Satana v podobě Obamy.Svět obletěla radostná zpráva. Vůdce globálního terorismu Barack Hussein Obama byl zatčen přímo v Oválné pracovně Bílého domu ruským protiteroristickým komandem. Zatčení proběhlo na příkaz Vrchní prokuratury Ruské federace a bylo schváleno prezidentem Ruské federace Vladimirem Vladimirovičem Putinem. Obama byl obviněn z organizování a podpory islamistických skupin, které páchají po celé planetě teroristické činy a vraždí nevinné lidi, tak jako z velení americkým vojenským silám, které taktéž přímo či nepřímo páchají terorismus, dále pak z genocidy rusky mluvících Ukrajinců v Novorusku.

Dvanáctičlenné komando překvapilo americkou prezidentskou Tajnou službu, kdy všichni agenti chránící Husseina Obamu byli při zatýkání postřílení. Celkem padlo na 120 agentů tajné služby. Na plavidlo ruského námořnictva byl terorista Obama dopraven vrtulníky nové generace, které nebyly vůbec americkou protivzdušnou obranou zpozorovány.

O technologii, která zaručuje ruským vojenským silám zasahovat kdekoliv a neviditelně se mluví jako o systému Chibiny, kdy tento systém vypne veškeré elektronické zařízení nepřítele na vzdálenost několika desítek kilometrů. Výpadek všech systému protivzdušné obrany americká administrativa přiznala.

Na ruské lodi v mezinárodních vodách byl Barack Hussein Obama popraven po vzoru jakým byl popraven Saddam Hussein, tedy oběšením. Aby se nemohli teroristé vracet k jeho hrobu a uctívat jej, tak protiteroristické komando hodilo tělo Obamy na pospas oceánu, aby posloužil jako krmivo pro ryby. Stejným způsobem bylo zlikvidováno tělo vůdce teroristické organizace Al-Kajda Usama Bin Ladin.

Podle amerických zpravodajských agentur ihned po zveřejnění osudu, který potkal černého diktátora z Bílého domu, Baracka Husseina Obamu, se v ulicích započali Američané zhrocovat a propuklo bujaré veselí. Velká oslava smrti diktátora a teroristy se chystá na zítřek u Washingtonova pomníku. Občané USA spustili podpisovou akci, kterou děkují Vladimiru Putinovi, že je zbavil jejich Satana v podobě Obamy.

ZDROJ

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře