Tajné

7. prosinec 2014 | 11.33 |
› 

Protivzdušná obrana NATO v Evropě není schopna ubránit základny NATO v Evropě v případě reálné války. Taková reálná válka se teď může odehrát ne v zákopech, jak si někdo myslí, taková válka v Evropě nikdy nebude. Ale ona se může odehrát jako válka letecká a válka raketová.

Za těchto dispozic, které existují, nejsou protivzdušné síly NATO v Evropě schopné ubránit základny, které se v Evropě nacházejí, a část z nich má atomové zbraně. To prostě není možné. Když Rusko v rámci války zaútočí na americké základny, což určitě udělá, zaútočí ze vzduchu, zaútočí ze země a z jihu a severu zaútočí námořnictvo raketami. A kdyby se něco takového skutečně připravovalo, tak ještě jednou opakuji, Německo by bylo poslední, které by se o tom dozvědělo.

Dále druhá věc a o tom jsou Češi a Slováci málo informováni, neboť vzor takové války se teď odehrává na Ukrajině. To je takzvaná hybridní, a já k tomu dodám teroristická, válka (podobná se odehrává v Sýrii či Iráku) a jejím smyslem je vytlačování a terorizování civilního obyvatelstva. To je de facto etnické čištění. Taková válka mezi Ruskem a Spojenými státy není možná z pochopitelných důvodů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře