Už vychovali další generace

11. prosinec 2014 | 12.23 |

Už několik chytrých lidí připomnělo, že se manipulátorům po americku nedaří přesvědčit tu většinu, že jejich politika je ta jediná správná. A nechápou proč to na nás nefunguje stejně jako na Američany. Podobně nemohou uvěřit ani kavárenští žvanilové a "umělci", že je už většina nemá za elitu národa, ale za kavárenské povaleče a už nevědí co by udělali, aby lidi přesvědčili. Jenomže to by tu nesměl být rok 89 a to, co přišlo po něm.

Co se ve skutečnosti stalo? Celoživotním žvanilům se podařilo přesvědčit národ, aby zahodil vše, co měl a uvěřil jim, že to povedou lépe. Když tu moc dostali, najednou se ukázalo, že umí jen žvanit a nic víc. A tak bez uzardění prodali nás všechny připraveným dravcům a zločincům nejvyššího kalibru, výměnou za to, že budou moci nadále žít v bavlnce, bez práce a v klidu si žvanit. A tohle hodně lidí moc dobře ví. Můžou si žvanit a štvát jak chtějí. Kdo by udělal stejnou chybu dvakrát?

Možná by to lidé neprohlédli, kdyby dravci u moci nebyli tak nenažraní a nechali žít lidi alespoň v iluzi něčeho lepšího, než bylo dříve. Ale když se má většina čím dál hůř, za čím dál více práce a větší snahu, pak jde přesvědčit fakt jedině blbce nebo ty, co jim zatím štěstí přeje, takže se ještě nezamysleli nad realitou.

Mně osobně stoupá tlak, když poslouchám kázání o morálce, svobodě a vznešených ideálech od lidí, kteří v životě nepřičichli k práci a přesvědčují mě, jak se mám po pětadvaceti letech stále uskromňovat. Na rozdíl od nich. Dnes je mi už jasné, že většina z těch bývalých disidentů nebyl nic jiného, než banda líných vandráků, přiživujících se na druhých, a jsou jimi dodnes. Už mají také své nástupce. Že jo?  

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře