Přišlo mejlem

29. leden 2015 | 09.05 |

Toto mi přišlo e-mailem, zveřejňuji a dávám k diskusi, i když si myslím, že si s námi CIA špinit ruce nebude. Nasměrovali do Evropy muslimy, ti už to za ně vyřídí. Ti následně vychcípají hlady (nebo na nějakou speciálně vytvořenou nemoc pro araby), protože se prací neuživí (žádnou neumějí) a kuiffary vyvraždí. No a bude destinace přichystána k dalšímu využití. Jsem docela rád, že jsem starý, a nebudu vidět udivené tváře našich dětí, které všechno vědí a znají lépe než my a hlavně mají ode všeho klíče. Koho dnes právo šaría nezajímá, bude mít možnost se s ním blíže seznámit v blízké budoucnosti. Já o to nestojím!


Občané této země,

poslední měsíce a týdny jsme svědky zvláštních jevů na naší politické scéně, které nevěští nic dobrého!!! Tento proces začal před 25 lety, pomalu, plíživě a jeho formální stránka nám byla nabídnuta jako demokracie a svoboda. S nadšením jsme ji tehdy přijali, ale již s menším nadšením ji dnes hodnotíme. V parlamentu, senátu a ve vládě se střídala různá politická uskupení, která však měla pramalý zájem na tom, aby se tato země rozvíjela dravým a korektním směrem.

Více jak dvě desetiletí zde vládnou lidé, jejichž jedinou snahou bylo zdevastovat naše hospodářství, zkorumpovat a paralyzovat justici, ukrást vše, co se ukrást dá a finanční prostředky, utržené z těchto kriminálních transakcí, vyvézt ze země!!! Ano, tato země byla bohatá do té doby, než byla ukradena a vyvezena převážná část peněz, z hodnot, které vytvořili lidé zde žijící - Vy všichni svou vlastní prací, mnohdy ne právě lehkou!!! Proto se dnes nedostává prostředků na budování infrastruktury, na zdravotnictví, proto je vykraden státní důchodový fond, proto si vyděláváme v přepočtu mnohonásobně méně peněz, než jiní Evropané ve svých zemích.

Všimněte si tedy, že tato země byla cíleně vykradena a ožebračena, že zde byl dán prostor pro doslovné řádění zvrhlých a zkorumpovaných soudců a advokátů, pod jejichž ochranou se skrývají celé firmy se sofistikovanými programy na okrádání lidí. Všimněte si, že zde byly uměle vytvořeny podmínky pro akceleraci rasové a etnické nesnášenlivosti tím, že menšině byly přiřknuty veškeré výhody a většina to zaplatila svými daněmi. Všimněte si, že naše armáda není vůbec schopna bránit naši zem, neboť na to nemá prostředky, lidi ani výzbroj, a navíc je zhusta vysílána na zahraniční mise, na nichž je této zemi opravdu houby platná.

A v neposlední řadě se zamyslete nad tím, proč se to vlastně všechno stalo??? Odpověď je jednoduchá: Toto je klasický scénář přípravy a plánování občanské války. Občanská válka se nemůže vést na území, které je bohaté, stabilní a ekonomicky výkonné, nemůže se vést tam, kde funguje dobře státní správa, justice a armáda. Občanská válka se dnes velmi pečlivě připravuje a vede se jich spousta v různých částech světa. Odborníkem, vlastnícím know-how na tuto věc je CIA. Takže - naše země se dnes dostala do situace, kdy se stává geopoliticky velmi vhodným územím pro vyvolání občanské války!!

Stačí již jen pár promyšlených akcí, zase pod taktovkou CIA a může se to spustit!!! Amerika potřebuje nutně další zdevastované území, na jehož obnově potom mnohonásobně vydělá!!! Toto se neděje poprvé, tento scénář je velmi obvyklý až naprosto standardní a ve světě již mnohokrát použitý!!! A nejlepší spouštěč toho všeho je, udělat zde druhý Majdan!!! Jenom s tím rozdílem, že zde už poteče krev a budou sem importování cizí ostřelovači.

Zatím se to tváří, jako nevinná společenská hra, když naše děti, které absolutně netuší, o co jde, ukazují na veřejnosti červené cedulky, které dehonestují prezidenta této země. Všichni rodiče, občané, kterým ještě zůstal zdravý rozum, lidé, kterým záleží na šťastnější budoucnosti této země, nedopusťme, abychom se my a naše děti stali loutkami, které zničí vlastní zemi!!! Stejně tak, jako nemocného člověka nemůžeme začít léčit utínáním jeho údů, a už vůbec ne tím, že začneme od hlavy!!

Stejně tak se nemůžeme chovat k vlastní zemi, k prezidentovi, jehož jsme všichni zvolili, ke svým tradičním hodnotám, kultuře a přírodě. Záleží totiž jenom na nás, záleží jen na tom, abychom neztratili poslední zbytky zdravého rozumu a začali konečně přemýšlet, jak tento vývoj zvrátit. Ještě není pozdě, ale je určitě méně, než za pět minut dvanáct!!!

Zdroj - internet

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Přišlo mejlem wolfgirl 29. 01. 2015 - 10:12