Takže asi takhle..

9. duben 2015 | 14.29 |

1. Sankce proti Rusku jsme museli příjmout, protože kdybychom je nepřijali, tak by.... to ohrožovalo zájmy České republiky a činilo by ji nevěrohodnou vůči spojencům. 

2. Konvoj jsme museli přijmout a dokonce vítat, protože kdybychom je nepřijali, tak by.... to ohrožovalo zájmy České republiky a činilo by ji nevěrohodnou vůči spojencům.

3. Na oslavy 70.výročí ukončení války by nikdo z nejvyšších představitelů jet neměl, protože kdyby někdo jel, tak by... to ohrožovalo zájmy České republiky a činilo by ji nevěrohodnou vůči spojencům.

4.Ukrajinské válečné zločince, kteří poslali armádu na vlastní obyvatelstvo, musí naši oficiální představitelé podporovat... v opačném případě by to ohrožovalo zájmy České republiky a činilo by ji nevěrohodnou vůči spojencům.

5. Vměšování od amerického velvyslance Shapira, by Zeman měl buď poslechnout a nebo přejít bez mrknutí oka, protože kdyby to tak neudělal, tak by... to ohrožovalo zájmy České republiky a činilo by ji nevěrohodnou vůči spojencům.

Tak mě tak napadá...

Co všechno se dá zahrnout do předposranosti,vlezdoprdelství a lokajství našich nejvyšších představitelů?
Co všechno ještě zahrnou pod slovní spojení "věrohodnost vůči spojencům"? Napadení Ruské federace vojsky NATO?.. Cenzuru proruských serverů? Podporu státního převratu v Ruské federaci?

Kouknul jsem do minulosti....
Naposledy ,"nevěrohodná vůči spojencům", byla naše země na jaře 1968....A ten který naší republiku tak v té době nazval,se jmenoval .... Vasil Bilak...Tvůrce pozdějšího zvacího dopisu...Tak asi tak. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře