Větva jako vždy geniálně

18. duben 2015 | 12.22 |

Levicovy idyjot je stejně divny tvor. Vyžaduje furt lepši a lepši zakony, vyšši a vyšši daně, větši a větši pravomoce, a pak se divi, že to dopadne na jeho blbu hlavu.

Idyjot hykal blahem, když se zpřisnil zakon o exekucach, bo si myslel, že to dopadne na hlavy tunelařu. Dopadlo to zpatky na jeho hlavu a on fčil nechape, jak je možne, že exekutor odira o miliardy pravě ty chude idyjoty.

Idyjot hykal blahem, když se zvyšovaly daně, jen ať plati bohati! A fčil se divi, že neni robota, platy su male a tři čtvrtiny z nich stejně odevzda statu zpatky na tych samych daňach a poplatkach. A z dani su financovane nesmyslne projekty, multykulturni levicove trollky, a třeba aji nove radary, bo čim vice represe, tym vice bezpeči, že Kryštof?

Idyjot se radoval, když jim zvolena levičacka vlada snižila DPH u blbych plenek a knižek a zrušila poplatky u felčara. Fčil se divi, že ceny zustaly stejne a když se chce dostat k felčarovi, musi dluhe měsice čekat v pořadniku anebo se prodirat přes hromadu nachrchlanych babek, kerym by stačilo doma vyhřat v lužku s chlopem a k temu panak slivovice, ale ni, ona si přišla popovidat do pana dochtora.

A fčil se levicovi idyjoti raduju, až se zavedu likvidačni pokladny, až se zruši huleni v hospodach a zpřisni zakon na ochranu blablablabla. Zas to dopadne na jejich hlavy, a oni se budu divit, jak je toto možne? Tak zme si to nepředstavovali. Kaj zmizely ty hospody a živnostnici? Proč mě buzeruju na ulicach? Kaj su moje zarobene prachy?

Nedojde jim to nikdy, že dobře už bylo v době, kdy buzeračnich zakonu bylo minymum, že slušnost na přechodu si nevymožete zakonem a že každe zvyšene procento na dani nebo na poplatkach je pravě tym korupčnim zdrojem, kery tak radi krityzuju.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře