Vojáci ČSLA proti válce připravované SSA a NATO

25. duben 2015 | 10.27 |

Naši vládnoucí elitáři se 25 let ohánějí slůvkem "demokracie". Naši zemi rozdělili a rozkradli, ČSLA rozpustili a výzbroj rozprodali. Proto je jen dobře, že se do skupiny od začátku hlásí aktivní příslušníci ozbrojených složek. Elitáři pomalu a cíleně likvidují naši soběstačnost a zárověň zákeřně, protože velmi zvolna, omezují naše občanská práva.

Když demokratické prostředky selhávají až dosud, selžou i ve chvíli, kdy se musíme zdola snažit prosadit takovou zásadní věc, jako je odmítnutí chystané novely branného zákona (a změny přísahy) a vystoupení z NATO. Žádné volby, žádná petice, žádné referendum, žádná demonstrace... Nikdy nic elitářům nezabránilo v prosazení jejich zájmů. Celých 25 let! Klidně pošlou na smrt naše sotva dospělé děti, vrásky jim to dělat nebude, je to přece "v zájmu demokracie". Veškeré bohatství České a Slovenské republiky se během pouhých 25 let přesunulo do jejich kapes, jsou bohatí a mocní. Chcete jim v něčem zabránit? Zařiďte, aby - až na to dojde, a bude to brzy - vojáci a policajti neuposlechli rozkaz, protože ho dostanou. Zařiďte, abychom nestáli proti sobě, ale spolu proti nim. 

Naši vojáci nemají v žádné cizí zemi co pohledávat. Tím spíš ne pro peníze, jako je tomu od chvíle, kdy byly naše uměle a bez souhlasu občanů rozdělené země přičleněny k NATO. To ale není problém našich vojáků. To je problém naší vlády, která je tam posílá. A teď tam chce posílat osmnáctileté odvedence. Nechají je složit přísahu a pošlou je umřít do Ruska za americké zájmy. A to ZADARMO. To je celý smysl zrůdné novely branného zákona.

Náš problém nejsou vojáci, náš problém je naše vláda a poslanci. Jak je zastavíme? Peticemi? Diskusemi na síti? Demonstracemi? Ne. Přesto je zastavit chceme, že? Jde o to, že nakonec můžeme stát proti sobě, nebo při sobě. My, českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO, a příslušníci ozbrojených složek v aktivní službě.

Armáda je nástroj mocných, ale jen v případě, že ti vojáci, kteří ji tvoří, nejsou naši přátelé. Přemýšlejte o tom. Pokud máte jasno, to nejmenší, co můžete udělat, je šíření informace o tom, že jsme tady, abychom všechny své přátele co nejdříve našli.
Sdílejte: http://ceskoslovenstivojaci.org/ 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře