Ke zprávě TI

24. duben 2015 | 17.05 |
› 

Když si čtu vyjádření generálního tajemníka Amnesty International nebo Krvavé řeznice Madeleine Albrightové, mám pocit, že se u nás dějí naprosto děsivé věci, před kterými zavíráme oči.

Stát násilím odebírá chytré, nadané děti ze škol, na základě jejich rasy a nutí rodiče aby souhlasili, že jejich potomek bude zbaven nároku na kvalitní vzdělání a bude přeřazen do speciální školy.To vše za spolupráce učitelů, ředitelů škol a psychologů, z nichž je naprostá většina nepokrytými rasisty. Jde vlastně o rozsáhlé a nehorázné spiknutí s cílem diskriminovat a vyřadit určitou skupinu obyvatel na okraj společnosti.

A to není zdaleka všechno. Pokud nějaké dítě unikne pozornosti státu a přeci jen, jemu navzdory, ukončí základní vzdělání, někteří ředitelé neváhají veřejně lhát ( ředitel ZŠ a ZUŠ Bezdrevská České Budějovice Pravoslav Němeček, včera UK) a tvrdit , že si prý rodiče nepřejí aby dítě dál studovalo. (!)

Takže mi z toho plyne, že zatímco rodiče dělají možné i nemožné, aby se jejich děti měly lépe, je to stát (v zastoupení svých zaměstnanců), který úmyslně diskriminuje a neváhá používat praktiky srovnatelné s nacismem a snahu o integraci celou dobu jen předstírá.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře