HATEFREE očima matky postiženého dítěte

27. duben 2015 | 13.00 |

Hatefree. Organizace, které na úkor našich postižených dětí dostala od státu z našich daní 32.000.000,-Kč. Jeden asitent postiženého stojí 50 000 měsíčně, víte kolik by to bylo asistenů na rok?

Z těchto peněz budou platy multikulti zaměstnanců, z těchto peněz se budou platit propagační kecy a plakáty a transparenty na demonstrace, hloupé soutěže, možná i trička vyrobí a placky už vyrobili, budou za ně pořádat demonstrace...

Počítejte se mnou: 32 milionů na rok, děleno 12 je 2.666.666,66 Kč na jeden měsíc. Na jednoho asistenta vozíčkaře je třeba 50.000,- Kč tedy z této částky by bylo zaplaceno 53 asistenů pro 53 vozíčkářů a to na celý rok a ještě by něco málo zbylo na pomůcky ostatním postiženým.

Takže vzkaz HATEFREE: Noste viditelně placky, ať vím na koho mám křičet FŮŮŮJ. Protože já na Vás křičet budu a to za všechny co sami křičet nemohou a jen tiše trpí a živoří oni i jejich rodiny. Kdekoli vás s toto plackou potkám, tak budu křičet, aby jste slyšeli, že jste zloději co okradli postižené.
Tohle Vám multikulti zloději vzkazuje matka postiženého. 

Víčka2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře