Jenom více podobně naštvaných matek!

28. duben 2015 | 12.05 |

Jmenuji se Vladimíra Kaňátová, je mi 36 let a bydlím na Vsetíně. Nelíbí se mi, když nás někdo hanobí, že jsme stádem tupých ovcí. Proto zvedám z tohoto stáda hlavu, protože vím, že ovce tu jsou pro to, aby udržely zdravý ráz krajiny a fungování přirozeného běhu přírody.

Mí předci to věděli, proto za svou svobodu vyznání bojovali proti rekatolizaci národa s heslem Za Slovo Boží a Vlast! Proto bojovali za osvobození Československa, proto si zachovali kritické myšlení i v době komunismu, proto se nebáli po revoluci začít podnikat a poctivou prací živit sám sebe!

Nyní žiji v bezpečné zemi, myšlením svobodné a mám zde vše, co k životu potřebuju. Stojí za tím víra, krev a práce mých předků. Nyní je řada na mě, abych toto udržela a předala svým potomkům! Proto veřejně vyznávám, že je mou povinností ochránit svou zemi před nelegálními přistěhovalci a islámem a jeho zvyky. Jsem proti pokusům je začleňovat a jejich zvyky zákony podporovat. Jsem proti jakékoliv culture, která si z našeho veřejného prostoru dělá dojnou krávu. Jsem proti lživým zprávám ČT a popuzování občanů proti Ruské federaci. Jsem proti dodávání zbraní na Ukrajinu. Jsem proti zasahování gender ideologií do rodiny.

To není nenávist, to jsou základy pro mír! 

Tohle se nedá nesdílet. A taky není možné si nepoložit otázku. Když má mamina, co bydlí na Vsetíně, o tolik víc zdravého rozumu než všichni ministři, poslanci a úředníci dohromady, proč nerozhodují takové maminy? Máme přece demokracii.

Zdá se mi, že problém je v tom, že taková mamina nemá žaludek ani schopnosti na mocenské hry, bez kterých vás žádná politická strana nedá na volitelné místo kandidátky. Máme politický systém, jehož smyslem je vybrat několik set nejhůře bezskrupolózních lidí z celé země a nechat je rozhodovat. Ten systém ještě nefunguje úplně dokonale, občas tam prorazí nějaký docela slušný člověk. Ale zdokonaluje se. Už 15 let platí, že každá vláda je horší než byla ta před ní.

Jak dlouho se ještě budeme bát si přiznat, že ten systém je úplně vadný a potřebuje výměnu?

Je to jednoduché tyhle normálně myslící lidi, kteří mají chuť něco dělat a hájit tak naše práva a svobody, je třeba dostat do politiky. Je to na nás - vždyť my přece chodíme k volbám! Proč pořád dokola volíme lidi bez chuti a zápachu, kteří neřeknou vlastní názor ani kdybyste je mučili? Proč pořád volíme lidi, kteří umí akorát perfektně intrikovat a manipulovat lidi k tomu, aby je udrželi na jejich dobře placených místech?

No řekněte - nejsme pitomí, že takové lidi podporujeme?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jenom více podobně naštvaných matek! moje-kniha 28. 04. 2015 - 19:09