"Uprchlíci"

12. červen 2015 | 15.40 |
› 

Invazní jednotky z Afriky chtějí a očekávají to, co se od mala učí v islámu. A to, že muslim je nejlepším člověkem na světě a nemuslim MUSÍ muslimovi platit výpalné - džizju. Toto se skutečně děje, alespoň to platí dle muslimů - platíme jim soc. dávky tj v očích muslima naši povinnost podle islámu plníme, čímž potvrzujeme že jsme muslimovi podřízení a potvrzujeme tak nejen šariu samotnou, islámské platné právo, ale korán též a to že má muslim právo na náš majetek a musíme pro něj pracovat.

To již děláme: chodíme do práce a živíme je. Tedy je muslimům pouze divné, že chceme nějaké právo v rozporu se šariou a koránem a nechceme jim dát lepší bydlení nebo auta než máme my nebo se pohybujeme po ulicích jak chceme - to se podle islámu nesmí resp. my nemuslimové to nesmíme.

Pokud plníme podle islámu jednu část, nenutíme je k práci a dáváme jim peníze za nic, nemají ani puntík náznaku, že je něco jinak než jak káže islám. ,My jim tím neříkáme hele, my jsme ti hodní, nenecháme vás umřít, nemáte tady jinak co dělat - my jim říkáme: ano, jednáme podle islámu, my jsme ti méněcenní a vám podřízení.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře