Proč má rozvrat takovou podporu

14. červen 2015 | 16.00 |
› 

Vzhledem k tomu, co se děje v Evropě, musím přemýšlet nad tím, co některé lidi vede k tomu, aby podporovali tento rozvrat. Nebudu se zaobírat lidmi, kteří z toho mají finanční prospěch, tam je to jasné. Spíše mě zajímají lidé jako Kohout, Šabatová nebo strana Zelených. Uvažoval jsem, co tyto lidi spojuje, a pak mi to došlo: trockismus.

Základními znaky této radikální odnože komunismu jsou permanentní revoluce, permanentní boj a nastolení tzv. kontrolovaného chaosu.

Ale pojďme dál. Proč se někdo stane přívržencem trockismu? Proč mu tato ideologie připadá přitažlivá, když je to v podstatě ideologie destrukce? Je to podobné jako s vandalismem. Proč někdo jen tak, bez příčiny, rozbije telefonní budku, vytluče výkladní skříň, podpálí auto? Z čiré rozkoše ničení a páchání násilí. Kvůli potlačované agresivitě. Kvůli komplexům. A to jsou přesně tito lidé (Kohout, Šabatová a další), kteří kvůli svým frustracím, kvůli svému vzteku a pocitu ublíženosti sice neničí telefonní budky, ale rozbíjí celou společnost... 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Proč má rozvrat takovou podporu marinka 14. 06. 2015 - 22:27
RE(2x): Proč má rozvrat takovou podporu marinka 14. 06. 2015 - 22:28
RE(3x): Proč má rozvrat takovou podporu jezevec-mrzout 14. 06. 2015 - 22:56