EET

26. červen 2015 | 08.33 |

Dáte-li vládě informaci, zneužije ji. Není otázkou, zda ji zneužije, je to jen otázka toho, kdy...

Když tu hranici mezi osobním já a veřejným já určuje vláda, tak to udržuje informace o vás po ruce pro okamžik, kdy ji budou potřebovat, tak jak svobodní jste?

Sečteno a podtrženo, s čím se pracuje uvnitř vlády, toho bude zneužito. Je to jen otázkou času.

My všichni děláme něco špatného. Nejde o to "jestli", my něco špatného děláme. Je to o tom "má tvá soukromá špatnost dopas na má občanská práva?" Pokud ne, pak to není věc vlády ve vašem životě ... to je pak špinavá záminka...

Když děláte něco špatného? Pak je otázkou pouze to, zda mají ty vaše soukromé špatnosti, které nemají účinek na nikoho dalšího, být odhaleny pro blaho vlády.

Je jen otázkou času, než vám někdo plácne o stůl vaším e-mailem napsaným před patnácti lety ... a řekne: ‚Koukej, co na tebe máme.‘

Pamatujte, že když ten klíč drží někdo jiný, tak svoboda už neznamená naprosto nic. Osobní a soukromé já se tím vypaří.

Nedělejte si iluze. Oni – a to zvláště platí o administrativě anebo jakýchkoliv agentech jednajících podle jejich direktiv a iniciativ – proti vám zneužijí všeho, co mohou, jakmile se jim to bude hodit.

Vždy měli tu výsadu zničit cokoliv a kohokoliv, kdo ohrozil establishment. Vídávali jsme to zas a znova u těchto i u těch v minulosti, u administrativy Bílého domu i členstva Kongresu. Teď více než kdy jindy, začnou útočit na ty, kdo proti nim promlouvají a ohrožují jejich agendu. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře