Požaduji!!!!

25. srpen 2015 | 22.30 |
› 

Rozhodla jsem se začít chovat jako uprchlík? V žádném případě!! Migranti požadují, nárokují si, dožadují se, protestují......

Tak já taky požaduji! Požaduji osobní ochranu svých dětí! Požaduji osobní stráž pro dceru, která opět od září začne jezdit v brzkých ranních hodinách vlakem do školy, požaduji ochranku pro svou prostřední dceru, která jezdí MHD do školy, požaduji ochranku pro sebe a nejmladší děti při cestě do školky!

Ne, netrpím stihomamem. Jen vlivem událostí, začínám používat taktiku, kterou používají zubožení chudáčci migranti, ilegálové. A má rodina na rozdíl od nich přispívá do státní kasy, takže bych snad měla mít přednostní nárok, ne?

Jenže naše vláda, podělaná vláda, chrání zločince. Ano, zločince. Že by tady sedlo staré pořekadlo vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá? Nemůžu si pomoct, ale sedí to.

Abych se vrátila k té ochrance. Zločinům se má předcházet, ne sedět a čekat až se něco stane. Vlna ilegálů se valí na sever, Česko zřejmě neminou. Mám snad sedět a čekat až zas nějaký šílenec náhodou najde v parku samopal a protože bude mít hlad, vystřílí vlak, ve kterém bude sedět má dcera? Mám čekat, až se můj výhled z okna změní, a místo pasoucích se ovcí se budu dívat na to, jak tyto nebohé ovce ilegálové podřezávají za pokřiku Alláhu Akbar, protože mají hlad?

Již jsem napsala blog s výzvou zavřít hranice, a apeluji znova!!! Zajistit ochranu obyvatel zavřením hranic je menší zlo, než čekat a doufat, že se zde šílenec nenajde. http://bohumilapatakova.blog.idnes.cz/c/467563/uzavreni-hranic-konec-svobody.html

Když se budeme snažit pochopit ony ilegály, nepovede se nám to. Ano, je tam spousta uprchlíků. Jsou to lidé, kteří opravdu potřebují pomoct, jsou ve vlastní zemi pronásledováni, hrozí jim smrt. Těmto lidem je třeba pomoct.

Bohužel, války v Sýrii využili džihádisté, kteří v rámci IS mají za úkol šířit onen zvrácený islám. Tito lidé jsou velmi nebezpeční, tito lidé dokáží své úmysly skrývat. Jsou na to cvičení. Pochybuju že je dokáže úředník odhadnout.

Další skupinkou jsou ekonomičtí migranti. Někdo jim řekl, že v Evropě se budou mít mnohem líp, a tak se vydali na cestu. Ano, dostávají štědré kapesné, aniž by se nějak revanšovali. Dostanou střechu nad hlavou, jídlo, kterým opovrhují, nějaké kapesné. A co udělají oni pro nás na oplátku, Zdemolují tábor? Vyhodí jídlo? Inu, není to, co si představovali, to co jim bylo slíbeno. Chtěli baráky, auta, konta, krásné holky. Takže jsou frustrovaní, naštvaní a je jen otázkou času, kdy vybuchnou.

Můj názor je, že těmto ekonomickým migrantům pohádky o zemi zaslíbené, zvané Evropa nakukali z IS a také jim proplatili cestu, aby mohli mezi tu obrovskou masu lidí ukrýt co nejvíce svých džihádistů. Vždyť logicky, tolik lidí bez dokladů, tolik opálených prstů na rukou...... Co mají na svědomí, že se tak urputně snaží zakrýt totožnost???

Má naše vláda vůbec nějaké svědomí??? Nebo jim v mozku místo neuronů blikají eura? Kam až chtějí zajít? Na co čekají? Proč nedávají občanům jasné odpovědi na otázky, které vznášíme dnes a denně? Co budou dělat až eura docinkají?

Místo aby začali jednat a dělat opatření za záchranu státu, tak raději poslední zbytky státního rozpočtu (je-li ještě vůbec nějaký) vyhodí oknem na akce a kampaně neziskovek, které ještě víc rozsévají nenávist mezi lidmi. Z majority dělají otroky, ubírají nám práva na úkor kdejaké menšiny, a vůbec nevadí, že ta menšina se neslučuje s naší ústavou, že nerespektuje naše zákony.

Necháme si to líbit? Nebo to vezmeme do vlastních rukou???

https://www.facebook.com/events/796470253784036/ 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře