Seru na vás!

29. září 2015 | 07.36 |

Protože si cca 20% z nás, Čechů, zvolila do sněmovny blbce od pohledu - Babiše, který dosadil na ministra obrany Martina Stropnického, přiblížila se opět možnost, že naše děti budou vysláni umírat do cizích zemí, za cizí zájmy, aby zbytečně rozbořily cizí země, s cizí kulturou a cizím náboženstvím.

A když má tato vláda pro změnu nasadit armádu, aby dělala to, co je jejím primárním úkolem - střežit vlastní hranice, tak mají miliony výmluv a keců o tom, že to není potřeba.

Stopnický je nyní velmi znepokojený, že zaměstnanci generálního štábu a vojáci obecně nevnímají USA jako spojence, ba naopak USA vnímají jako třetího největšího nepřítele, či hrozbu. Přijde, mu, že vojáci projevují extrémní a xenofobní nálady. Stropnický, jako každý správný elitář chce vychovávat Čecha a říkat mu na kterou stranu má mávat jakým praporkem. Chce, aby se u nás více projevovalo vlastenectví a ochota padnout za císaře pána, ehm totiž za Sobotku a Babiše.

Nasrat, hovno, strčte si, Stropnický, vaše pseudo-vlastenectví do prdele. Velmi rád bych se přihlásil k obraně své země, svého města, ale kálím vám na to, abych se cvičil a byl povolán v rámci keců o vlastenectví, osvobozovat Doněck a Luhansk pro Ukrajinu, kterou svým přístupem rozesrala a dovedla k občanské válce právě politika našeho protektora - politika Evropská unie.

Seru Vám na to, abych byl vyslán na Ukrajinu jako předvoj amerických bombardérů a přinášel svou obětí dobrý pocit šílenci Obamovi, který kvůli lokálnímu sporu vyhrotil situaci málem k 3. světové válce. Kálím Vám na to, abych riskovat život svůj, životy našich vojáků v zemích, ve kterých USA tvrdí, že šíří demokracii a přitom jediné, co šíří nestabilita, smrt a nenávist místních obyvatel.

Ne ne, pane Stopnický, takto se vlastenectví nebuduje. Vlastenectví je od slova VLAST a to je přesně to, co ANO s ČSSD dnes a denně pošlapávají. Buďte si, Stropnický, jist, že každý občan této republiky přesně ví, jaký má být jeho vztah k vlasti. Každý Čech ví, že současné čachry s brannou povinností nejsou krokem pro vlast, ale pro to, aby si USA a EU mohly udělat čárku, že Česká republika je provincií naplňující zvrácené a šílené zájmy těchto struktur. Za tyto posrané ideály vám nikdo bojovat nepůjde. Modlím se, ať vaše vláda brzy padne! 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře