Už nás to nebaví

5. listopad 2015 | 21.28 |

Politici ve vrcholných funkcích, reprezentující náš stát jsou až na několik výjimek neschopná banda hochštaplerů, která zneužívá důvěru svých voličů. Prezident Miloš Zeman před časem utrousil vystižnou domněnku o slabších kusech, kteří byli ad hoc nominováni na vysoké vládní posty svými stranickými kolegy bez jakéhokoliv prověřování jejich odbornosti, vzdělání a obecně jejich způsobilosti k výkonu náročného "jobu". O tzv. náročnosti lze polemizovat, protože normálně by se nemohly dít ty prasečiny, aby si "vyvoleni" prohazovali ministerská křesla jako horké zemáky. Bonmot o slabších kusech se bohužel týká celého vládnoucího stáda pološíleného dobytka.

Vzpomíná si vůbec ještě někdo, kdy na post ministra spravedlnosti usedl slavný kuřák dýmky JUDr Kalvoda, který po několika dnech odstoupil, protože se prokázalo že nezvládl státnice a titul JUDr používá neoprávněně, což je trestný čin. No a co se pak stalo? Jako obvykle nic. Odstoupil a pochopitelně náročná studia v urychleném režimu zdárně dokončil. Kde asi?

Šílenému Alchymistovi, exministrovi financí vděčíme za největší propad rozpočtu v celé naší historií. Jeho nástupce Slovák NeBureš schodek snižuje o cca 15 miliard, takže náš státní dluh narůstá už jen o 75 miliard ročně. Nemusíte být zrovna von Braun, abyste spočítali, že během příštích dvaceti let zadlužení ČR překročí tři bilióny což je číslo 3 s dvanácti nulami.

Nemějte starosti. Jeho splácení se vás netýká, ani vašich dětí ani jejich dětí ani vašich pra-pra vnoučat. Kouzelnou formuli nastínil Island, stát s populací okolo 500 tisíc. Jak? Jednoduše. Zadlužené banky odepsal a bankéře pozavíral a jejich majetek zabavil. A dnes necelých osm let poté, po světové bankovní krizi je Island takřka bez dluhů a prosperuje. Snad hozenou rukavicí někdo zvedne, a pokud se stejným směrem vydá Británie (Corbyn), Francie (Le Pen) je zameteno. Konec EU, konec NATO, konec multikulturalismu, konec obohacovaní evropských kulturních hodnot americkými new-world-orderhonáky dobytka. "Ta vaše rodea, americký fotbal, hamburgery, GMO potraviny si vražte do prdele a konečně se naučte jíst příborem".

Dominance dolaru co by světové měny končí, ale naštěstí nekončí satan Putin. Popularita šachového "Aljechina" dosahuje v Rusku 89% a v Evropě téměř 50%. Symbol ruského medvěda se údajně těší dobrému zdraví a v roce 2018, kdy mu končí mandát bude znovu zvolen dle ústavy, protože "Duma" ji změní a Putinovo setrvání v roli geniálního šachisty se prodlouží, aby tu partii USA/Rusko ukončil matem.

Mat sice vyřeší konflikt Západ/východ ale nic zásadního. Co dělat s neúměrně narůstající populací modré planety. Necelých 7. 5 miliard uvádí OSN s dodatkem, že rok co rok se rodí dalších 80 milionů. Takže jestli je Merkelová ochotna akomodovat několik milionů imigrantů ročně do EU, jde o nesmysl, který nic neřeší, podobně jako USA udělováním azylů imigrantům z Mexika a z Latinské Ameriky.

Řekněme, že EU a USA každý rok přijme pět milionů imigrantů. Co s těmi zbývajícími 75 miliony kteří se rodí jak na běžícím pásu, jako králíci (dle Papase). Pochopitelně, že věřící dementi budou argumentovat moderními technologiemi, které zajistí potravu a blahobyt dalšímu nárůstu lidstva o 3 až 4 miliardy. Zanedbatelná skupina s hemeroidy místo mozků tvrdí, že cca 35 miliard planeta zvládne v pohodě což je absurdní blábol. Pojmy "střet civilizací, konflikt světových náboženských doktrín" jsou jen kamínky v mozaice apokalyptického rozměru.

Je to poslední varování přírody nám "homo sapiens" a naší povýšené aroganci. Je vůbec v našich silách katastrofický scénář radikálně změnit? Je pozdě, "Rubikon" byl překročen! Kdo by sebevražedný trend změnil? Politici, hlavy států jako Obama, Merkelová, Hollande, Cameron, Tusk, Schulc atd., nebo máte na mysli ty"slabší kusy", pseudohumanistku Šabatovou, Dienstbiera, Stropnického, alchymistu Kalouska či fořta aus Austria? S noblesním fořtem už nepočítejte. Ten se po neúspěšné transplantaci řitního otvoru (údajně nová díra do prdele prý ho odmítla) rozhodl v příštích prezidentských volbách už nekandidovat a odejít konečně na odpočinek, i když lavičky kulisáka z ABC komfortní posezení nenabízí.

Pád alias "jízda na tygru" bude pokračovat až k hořkému konci, pokud ji nezastaví naše umělecká/politická elita ženského pohlaví. "Hlavní je to pohlavní" proklamoval Doc. R. D. a snad měl pravdu. Ony ty hvězdy našeho společenského nebe by nakonec mohly uspět v rolích těšitelek těch sexuálně strádajících ilegálních chudáčků, kterým v těch detenčních táborech tvrdnou varlata. Nabízí se přímo historicky počin. Namísto humanitárního bombardování humanitární snižování hladiny testosteronu, za což dementi v EU možná udělí ČR i nějaké plusové body.

Maringotka s párem koní by účel tažení českých sufražetek asi nesplnila. Většina těch lvic má za sebou "přechodník", i když vypadá dobře (J. W.) a byly jim většinou odebrány řidičáky. Ale nabízí se pancéřovaná limuzína ministra obrany herce Stropnického, který by s navigací GPS mohl dámičky a umělkyně jako Filipovskou, Táňu Fišerovou, Vašáryovou, Šiklovou, urgentně dopravit do potenciálních ohnisek sexuální revolty. Nadržení Afričani by se uvolnili a utěšovatelkám by se splnil na konci pozemské pouti životní sen.

Nezoufejme. Na světové šachovnici dojde k několika rošádám. I když je zatím předčasné předvídat kdo zaujme křeslo v oválu v "Bělidle", tak průzkumy naznačují že prezidentem US bude miliardář a republikán Donald Trump. Ve svých projevech zatím neustále zdůrazňuje, že z USA opětovně udělá prosperující zemi a armádu vyzbrojí tak, že nepřátelé Ameriky se poserou strachy z konfrontace.

Nevíme o čem sní Trump ani hysterické davy na jeho předvolebních šarádách, ale US nikdo nikdy nenapadl od dob občanské války. Svou rétoriku prý ponížil na úroveň stupně 4. což je srovnatelné se školáky české "osmiletky". Všichni Trampovi rozumí a věří. Aby ne, když ta většina davu nemá ani ponětí, kde se ti zavilí nepřátelé "Bohem vyvolené a výjimečné země" na globu nachází.

Současný schodek státního rozpočtu (přiznaného) je okolo 20 trilionů USD a každý rok pravidelně narůstá. Tramp slibuje, že ho umaže během dvou funkčních období a vytvoří miliony nových dobře honorovaných pracovních míst v US a přinutí k tomu obří korporace, které za účelem většího zisku a daňových úlev vyvezly průmyslovou výrobu do Mexika, Číny, Indie atd.

Hezky se to poslouchá, ale o zásadním problému–zrušení vojenských základen (cca 800) se nezmínil. Za rok budeme chytřejší a uvidíme, jestli "moment setrvačnosti" vynese Trumpa do "White House". Jeho soupeřka Hnillary si prý při grilování v kongresu US ohledně průseru na ambasádě v Benghází (Lybie), vyžádala 120-ti minutový "time out" což diváky CNN, FOX, CNBC přivedlo k logickému a oprávněnému dotazu. Je tato stará, sedmdesátiletá žena, mentálně a fyzicky způsobilá vykonávat odpovědnou funkci hlavy státu? Pravděpodobně má zenit za sebou.

Mrs Hillary a Frau Merkel co nevidět vytvoří silnou dvojku a my doufejme, že se brzy utkají v bílých kazajkách bez rukávů, potažmo v oddělených klecích na JIP i když veřejnost by spíše ocenila pruhovaný erár. O těch svých politických kariérách by měly napsat společně memoáry, aby se občan dověděl jak to v těch nejvyšších patrech chodí. Marquis de Sade by při jejich čtení asi zesinal závistí. 

ZDROJ

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře