Kocábova pravidla

2. květen 2010 | 21.40 |

Sociálně vyloučený ti může vynadat do bílých sviní. Tebe se pak nikdo nezastane, protože se to považuje za jejich přirozený projev. Ale nedej bože, aby to bylo naopak.

Sociálně vyloučený má právo na stejnou zdravotní péči, jako ty. To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy nepřispěl je fakt, který je ovšem velice "rasistický", a proto to raději nikde neříkej.

Sociálně vyloučený má právo tvoji vlast pomlouvat v zahraničí a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu.

Sociálně vyloučený má právo získat byt jen na základě své barevné odlišnosti. Vůbec nezáleží na tom, že na takový byt jiní čekají dlouhou dobu.

Sociálně vyloučený má právo na tebe zaútočit se zbraní v ruce beze strachu z obvinění z rasistického útoku.V případě tvého útoku na sociálně vyloučeného , máš smůlu, že to kupodivu neplatí naopak. Budeš trestán za napadení, co víc - za rasistický útok.

Sociálně vyloučený má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již přehání a my již tak svolní nebudeme, má právo žalovat naši republiku v zahraničí, které mu pak v jeho jistě nezadatelném právu vyhoví. V konečném důsledku mu to pak stejně zaplatíš.

Sociálně vyloučený má právo (ostatní mají povinnost) chodit do školy a má právo rušit tvého potomka, čímž vlastně znehodnocuje kvalitu výuky. Pokud se nic nenaučí, je to chybou výukového programu a ne jeho.

Sociálně vyloučený má právo na neomezený počet potomků. Ty máš povinnost uhradit mu jeho finanční náklady na jejich tzv. "vychování", a to i v případě, že ty sám nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu.

Sociálně vyloučený má právo demolovat cokoliv, dokonce i to, co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do původního stavu, a to za svoje peníze.

Sociálně vyloučení mají právo na důchod v stejné výši, jako máš ty. To, že jsi Ty celý život pracoval, tě neomlouvá.

Sociálně vyloučený má právo na zveřejnění pozitivních informací o jeho etniku.V případě pokusů o zveřejnění negativních informací, má právo cenzury.

Sociálně vyloučený má právo na utajení informací, které by veřejnosti prozradily skutečné náklady na jejich vydržování v Čechách. Položky "má dáti-dal" z tohoto pohledu nejsou oblíbeným tématem občanských sdružení žijících z dotací z našich daní.

Sociálně vyloučený má právo požádat o dotace na projekty rozvoje své specifické kultury a na různé občanské spolky. Stát má pak povinnost jim vyhovět i když se třeba zjevně jedná o podvod.

Sociálně vyloučený má právo na svá práva i v případě, že to omezuje práva ostatního obyvatelstva.

Sociálně vyloučený má právo znát svá práva.

Sociálně vyloučený nemá povinnost znát své povinnosti.

NEBYLO TÉ MULTIKUTURY UŽ DOST???

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře