Hoax?

28. listopad 2015 | 09.19 |
› 

Starosta Quebeku odmítá odstranit vepřové z menu školních jídelen a vysvětluje, proč:


Muslimové musí pochopit, že se musí začlenit a naučit se žít v Quebecu. Musí pochopit, že to oni musí změnit způsob života, ne kanaďani, kteří je tak velkoryse přivítali.
Muslimové musí pochopit, že kanaďani nejsou rasisti. Kanada vzala hodně přistěhovalců, ne jen muslimské. Stejně jako ostatní národy, jsou ochotni vzdát se své identity nebo své kultury.

A pokud Kanada vzala někoho do své země, tak to není starosta co vítá cizince, ale kanadský lid celkově. A konečně si musí uvědomit, že v Kanadě (Quebec) s jeho křesťanskými kořeny, novodobými kostely a náboženskými festivaly, musí náboženství zůstat jen osobní věcí.

Pro muslimy, kteří nesouhlasí a necítí se příjemně v Kanadě, máme 57 krásných muslimských zemí na světě, většina z nich je připravena přijmout je s otevřenou náručí.
Pokud jste opustili svou zemi kvůli Kanadě, a ne kvůli dalším muslimským zemím, je to proto, že jste si mysleli, že život v Kanadě je lepší, než v jiných.
Nedovolíme vám aby jste přinesli do kanady úroveň těchto 57 zemí.
Pokud jste přijeli do Kanady s myšlenkou, že nás budete vytěsňovat vašim šířením vašeho kultu a nakonec nám vzít naši zemi, musíte se vrátit v zem, odkud jste přišli.
Jestli přijímáte tyto podmínky, tak zůstaňte. Pokud ne, připravte se odejít.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Hoax? pertinacia 28. 11. 2015 - 18:30