Klaus-objevitel

13. prosinec 2015 | 08.17 |

Z webu

Klaus je normální ZMETEK! Čekal za bukem, až jako aktivisté probudíme národ ze spánku a pak si vše jen sepíše a VYDÁVÁ ZA SVOJE POZNATKY! Jeho žádné řešení ve skutečnosti nezajímá, když z toho nemůže vytěžit popularitu. Zmetkem jsem ho nazval proto, že pak kopl do Konvičky jako do prašivého psa, přestože za impuls k sepsání shrnutí VDĚČÍ PRÁVĚ KONVIČKOVI a Konvičkovo neústupnosti!

Klaus opět nemá žádné řešení, ale svým shrnutím se tváří, že on jediný chápe vážnost situace. Zapomíná, že nás bylo čtvrt milionu podepsaných pod peticí, která vznikla jen díky Martinu Konvičkovi! Takže se nám snaží namluvit, že jsme se mýlili. Zřejmě jsme se mýlili proto, že jsme zbrkle vylezli dříve, než HO napadlo o imigrantech vůbec uvažovat.

Když jsem vstoupil k podpoře Konvičky, ještě nikdo si nevšímal protiprávnosti vstupu, a nutnost vyhostit byla odvozena jen z odmítání islámu. Postavit plot bylo z  kategorie řešení via "Třetí říše" pro většinu lidí. Kdyby tehdy Klaus vylezl se svou knihou, totálně by propadl jako největší fašista, který vzhledem ke svým průšvihům by nenašel žádné spojence.

Konvičku teď kriminalizují a Klaus namísto vděčnosti za šanci na návrat do politiky, kopne Martina do holeně prohlášením, že ON by se vedle člověka jako Konvička nikdy nepostavil!!!

Jde o to, jestli ještě vůbec někdo stojí o to, aby se takový BEZPÁTEŘNÍ HAD k někomu vůbec stavěl?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře