Starý lišák konečně přiznal barvu.

16. prosinec 2015 | 08.35 |


Když na začátku školního roku poprvé vyslal signál, že není nadšen z nezvládané migrace, zbystřil jsem pozornost a prorokoval, že je to jasný signál starého lišáka k zahájení návratu do politiky jako zachránce národa od imigrantů. Dnes se konečně odkopal a naplno ukázal, že cítí kořist ve formě znovuzrozeného vůdcovství národa. Jen mu chybí bílý kůň a blyštivá zbroj s národními symboly. Mouřeníni Konvička, Okamura, Wolfová, Bartoš, Černohorský se spoustou jejich přátel a příznivců odvedli nejtěžší práci zburcovat národ k odmítání zvrácenosti takové imigrace.

Klaus si do nich kopne vyjádřením, že mu jsou odporní a že s nimi nepočítá, přesto očekává, že ho budou vítat nadšené davy a oslavovat jako spasitele. Bez nenápadné zmínky Merkelové o nutnosti omezení počtu migrantů by náš nově nalezený hrdina asi ještě dlouho vyčkával se svým spasitelským plánem. Klaus totiž správně odhaduje zbabělost a servilnost našich elit, které po změně přístupu EU začnou také obracet své snažení. Oslovením v ještě nezřetelném období jim tak dá šanci převléci kabát tvrzením, že už vedli tajná jednání proti imigraci v době, kdy to nebylo politicky bezpečné.

Příští rok proto budeme svědky politické frašky v přímém přenosu, kterak český politik umí své chyby vydávat za politickou prozíravost. Kromě tohoto směšného aspektu však tato akce nemá vůbec žádný význam, protože ani Klaus NETUŠÍ, byť jen náznakem, jak nelegální uprchlíky zastavit!!!

Nebezpečné to je z politického hlediska, protože Klaus je rozený despota a nedopustí, aby mu někdo jeho vůdcovství vyfouknul. Třeba i zaslouženě. Nám nezbývá nic jiného, než dál vytrvale pokračovat v odmítání migrantů a doufat, že bude zachována demokracie a právní stát. Tím pádem bude zastaveno nesmyslné stíhání docenta Martina Konvičky.

Je smutné, že hlavními úspěchy největšího hrdiny současného odporu proti islámu budou změny politiky hlavního proudu a zachování svobody. Z politického koláče na Martina mnoho nezbyde, protože lidé jsou pohodlní, manipulovatelní médii a mají krátkou paměť. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře