Jsme v pééérdeli

17. prosinec 2015 | 16.13 |

Za plánem nastolit "světovládu” stojí určitý typ elit, který už dávno není omezen hranicemi. Má vliv na politiku všech velmocí, nikoli pouze Spojených států. Podle Smithe je "pád Ameriky” pouhou zastávkou, na jejímž konci se vynoří "spásný” mezinárodní (globální) světový pořádek. Směje se těm, kteří mají pocit, že je FED "dotlačen do kouta” svou vlastní politikou:

"Vlády velkých zemí - včetně zemí BRICS, a tedy i východních velmocí – ve skutečnosti plně podporují globalistickou agendu. Nemáme se jí tedy jak vyhnout. I země BRICS, včetně Číny a Ruska, volají po globálním peněžním systému, centralizovaném a diktovaném Mezinárodním měnovým fondem (IMF) pomocí koše měn SDR.

Mezinárodní měnový fond správně upozorňuje, že světová ekonomická situace je nestabilní a kdykoli se může vrátit k chaosu, který následoval po pádu burz v roce 2008. Před katastrofou podobných rozměrů varuje i Banka pro mezinárodní vypořádání (BIS)- zárodek řídícího centra světového bankovnictví. BIS vydala obdobné varování ve své poslední čtvrtletní zprávě. A její varování bychom neměli brát na lehkou váhu - především proto, že bankovní politiky všude po světě, které nestabilitu vytvářejí – sama napsala.

Pro doplnění uveďme, že stejné varování vydala v roce 2007 - a v roce 2008 následovala krize. Co vám ovšem globalistické instituce neřeknou, že tato krize nebude "odpovědí” na pre-kolapsový stav, v němž jsme momentálně uvězněni. Kdepak.

Centrální banky a IMF/BIS jsou příčinou kolapsu. Kolaps je jen nástrojem, plamenometem, který má vypálit cestu pro nastupující celosvětovou peněžní a politickou diktaturu. Pokud si někdo myslí, že některým ze skutečných hráčů snad záleží na ekonomice Spojených států, nebo že Ameriku považují za "příliš velkou na to, aby selhala” (too big to fail), šeredně se pletou. I USA jsou jen jedním kamenem na šachovnici. Kamenem, který rozhodující hráči kdykoli obětují, pokud to jejich hlavní zájem bude vyžadovat.” 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře