Levicoví voliči

23. květen 2010 | 18.25 |

Voliči levice argumenty neberou, jednou chtějí žít v rovné bídě a tak nedají pokoj, dokud toho nedosáhnou. Ono jim totiž nejde ani tak o to, jak se budou mít oni sami, ale nemohou snést pomyšlení, že někdo by se, nedej Bože, mohl mít líp!

Že ten někdo pracuje třikrát tolik jako oni? No a?

To přece PO NICH nemůže nikdo chtít!

Tak ať si nestěžují, namítnete.

No to prrr, jak oni k tomu přijdou, aby se na jeho lepší dům, auto, atd... denně dívali!?

Jejich tatíci přece bojovali za osmihodinovou pracovní dobu, tak proč by se honili? Každý má za 8 hodin práce přece nárok na to, aby se měl tak, aby dosáhl na luxus, nebo ten snad není pro dělníky????

Voliči levice si také vsugerovávají, že když nemají to, co soused, tak jsou na tom zle. Nevidí svoje štěstí v tom, že mají zdravé děti, že mají domov, v něm teplo a dostatek jídla v ledničce. Že mají vůbec tu lednici a také elektřinu. Že mají televizi, PC, internet a svobodu. Že mohou dělat téměř vše co chtějí, že nevědí co je hlad, zima a strach o život svůj a svých blízkých.

Je jim to málo, zní jim to obyčejně. Chtějí něco víc a vlastně sami nevědí co. Jsou jako bezedná slánka, můžete do nich házet horem dolem a pořád to bude málo. Oni nejsou rádi, že vy jim ze svého něco dáváte, naopak, to vy máte být přímo vděčni jim, že si od vás vůbec něco berou a že vás nechávají v klidu žít, protože kdyby chtěli, tak vám to co máte seberou a spravedlivě se podělí, protože to přece nemáte díky své píli a houževnatosti, ale jen díky tomu, že jste je nějakým způsobem okradli.

Tihle lidé nikdy nepochopí, že žádný živnostník ani kapitalista nijak nebrání svému zaměstnanci odejít z té (podle něj) pitomé práce, která se mu nelíbí a kde je evidentně podhodnocen. Že se může svobodně rozhodnout, za kolik a pro koho bude dělat a nebo si může založit živnost, pokud si nevybere, a začít se starat sám o sebe a v budoucnu sám zaměstnávat druhé.

Tihle lidé nikdy nepochopí, že každý má dnes stejné možnosti...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře