Kam na dovolenou?

21. leden 2016 | 18.15 |

Venku je ještě kosa ale pomalu můžem přemejšlet , kam letos na dovolenou.

Německo , Fránc , Ángli , Švédsko aj. to asi nebude ono, samej lágr, samej muslim, domácí se tam sami bojí ven a navíc většina památek, kvůli čemu bych tam jel, je ve velkých městech a tam je jich, jak na sviňu, nejvíc.

S prckem raději ani do Norska. Dám mu na prdel a domů jedu bez něj.

Na jih Evropy raději taky ne. Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez bab. Fčíl už to nepude ani do jihovýchodní Asie. Už i tam řádí IS, hoří a bouchají sebevrazi.Tam, kam se ještě nedávno jezdilo, Egypt, Tunis, Afrika a Arábie, tak tam ani náhodou.

Zbývají velcí bratři. Ten nový mně nechce, chce vědět proč, co tam chci, nač tam chci, jak tam a kde a proč budu a jak dlouho a s kým a s čím tam budu.
Když si na letišti kýchnu, o tom, že bych si prdnul ani neuvažuji, tak mně z letiště vrátí a kufry pošle do USA.

Tak mi zbývá Rusko. Jenže! Když se mrknou do pasu a uvidí, že jsem z Kocábova, tak dostanu na budku a pomažu zpět jak poslanec.

Viditelně jsem ještě ve větší prdeli jak před revolucí. Hável řikal, že se nemám bát. Nezaměstnanost, že nebude, abych se nenechal zastrašit. Zdražovat se nebude, abych se nenechal zastrašit. Že budu moct cestovat po celým světě, abych se nenechal zastrašit. Že budu moct říkat, co si myslím, o všem, že budeme rozhodovat v referendu, abych se nenechal zastrašit. Potom prdnul do hliny a zůstalo po něm jméno na korejským letišti a na nějaký lavičce.

Až na jaře vyrazí další várka doktorů a inžinýrů do Němec, až to Makrela přebere a podlidi pošle k nám, tak se opět nenechám zastrašit. To se rovnou poseru. To už nebudu moct vylízt ani před barák. Tam by mně umyli vodním dělem ti, co mně mají pomáhat a chránit. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře