Makrela se činí

23. leden 2016 | 12.24 |

Světoví těžaři potřebují levnou ropu. Zbrojaři zase odbyt zbraní. Bankéři další zadlužování států a obecně všichni vlastníci nadnárodních molochů celosvětovou moc a zisky. To vše se dá zajistit stěhováním nadbytečných do Evropy, využitím náboženského fanatismu, primitivnosti, prodejnosti politiků, poddajnosti Evropanů a mediální masáží.

Muslimové mají několik žen a s každou pět harantů, to je potom jasné, že to neuživí žádná země a budou přebývat mladí nadrženci. Zvláště když se část dětí-dívek ještě usmrtí, aby se muslim ukázal jako samec se syny. Když synové vyrostou, jsou všechny ženy obsazené a ještě nejsou peníze na "vlastní dům" (podmínka k ženitbě). Kam s nimi, že?

Navíc lékařská péče se zlepšila, děti už tolik numírají, všude proudí humanitární jídlo, ale množení je pořád stejné.

A tak není problém se dohodnout - vy se postaráte o naše nadbytečné chlapce a kriminálníky a my vám dáme ropu a ještě budeme pilně kupovat vaše zbraně. Z prvního odstavce je zřejmé, že je to dohoda náramně výhodná pro všechny. Tedy kromě obyčejných Evropanů. Protože i když kapitalista rád přistoupí na takovou dohodu, ještě lepší je, když to zaplatí někdo jiný. Například evropští občané. Také to odskáčí.

Angela dostala evidentně příkaz, že do Německa musí přijít dva miliony nadbytečných cizinců a protože je stav takřka naplněn, může začít s politikou "opatrnosti a uzavírání hranic 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře