Jak jsme to mohli dopustit?

24. leden 2016 | 22.15 |
› 

Přátelé, kamarádi. Chce se mi říct "bratři a sestry", pokud to není moc patetické... Je mi hrozně. Mám dotaz - zažíváte občas to co já? Když už čtu toho dne třeba padesátej článek na téma "uprdlíci", najednou se zastavím a napadne mě: "Je tohle všechno pravda? Není to nějakej sen? Opravdu je Evropa v takovým hajzlu a srabu? Je vůbec reálný, aby ve "vyspělých" Evropských státech dostala svoboda slova takhle na prdel?

Koukám z okna, a ať se podívám na sever nebo na západ, říkám si "tímhle směrem, několik set kilometrů ode mě, sedí doma obyvatel Evropského státu, který žije uprostřed pekla páchaného jednou psychicky chorou krávou, je nešťastnej, bojí se o dítě, A NESMÍ O SVÉM STRACHU PROMLUVIT!!! Nesmí pojmenovat do očí bijící pravdu, která se kolem jeho životního prostoru stahuje"

Myslím na něj a nejsem schopen uvěřit, že se to děje. Že už si tak zvyknul na ty odporné, nejhorší nadávky jako rasista, fašista, extremista, islamofob, xenofob... a ani se už neurazí, že ho tak někdo označil... jen si donekonečna dává pozor, aby ten děs, který cítí, nevyslovil, aby mluvil korektně, aby mu to někde neujelo.

Ikdyž ti banda černejch primitivů sere do bazénu, honí si ve vířivce ocas, lezou do dámských sprch, v bazénu jim sahaj mezi nohy... ONI POŘÁD POD HROZBOU TRESTU MUSÍ MLČET!!!
Zvrácená "lidskoprávní" zdegenerovaná organizace číhá na každý projev nesouhlasu, a ikdyž je ředitelství bazénu chce vystavit jen mírnému poučení o "nevhodnosti" takového chování, okamžitě začnou vřeštět o jejich PRÁVECH??!!!

S povzdechem si pomyslí jen něco pro sebe, když se s týdenním zpožděním dozví, že "unikla" zpráva, která už se nepodařila ututlat, o Kolínských a dalších Silvestrovských nehorázných útocích na ženy. Má matnou představu, kolik ta zvěř denně znásilní dívek, skoro ještě dětí, strašným, skupinovým, mnohohodinovým způsobem... ví, že ofiko statistiky jsou jen malou částí... A všeho je jen víc, víc, VÍÍÍC!!!

Do hajzlu, je vůbec možný, že se tohle děje? Dívám se z okna... 800 km tímhle směrem možná sedí maminka, která nemůže usnout, tak šla pohladit do postýlky osmiletou holčičku. Zítra je sobota, pak neděle, dá na ni pozor. Ale v pondělí bude muset do školy. Půjde zas kolem toho "uprchlického centra". Má jít radši s ní? Co když ji obviní z rasismu, pokud se na holčičku bude dlouze dívat černá tlama se slinama u huby, a maminka to nevydrží a na ulici mu vynadá špatným slovem?! Seberou jí dítě za projev nenávisti, jak tím pořád vyhrožujou??!!

Přátelé, jak se tohle mohlo stát? Opravdu se z té krásné, veselé Evropy stalo toto? Lze tomu uvěřit? Jak k tomu mohlo dojít? 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře