Miliarda...

26. leden 2016 | 12.24 |


Stále přemýšlím, co vede NeBureše k tak fanatickému útoku na živnostníky. Pominu, že je komunista a estebák, kterým svobodomyslní lidé stále leží v žaludku. A mimochodem, onen výrok soudu o jeho neestebáctví je výrok slovenského soudu ne? A musíme my znát a poslouchat rozhodnutí slovenských soudů?

Musí to být spojeno také s jeho osobností. Je to diktátor a nesnese, pokud se mu někdo vzpírá. Ani on není tak blbý, aby nechápal zcela logické argumenty proti zavádění evidence tržeb. Vychází mi jediné. Veškeré důvody pro zamítnutí EET jsou Burešovým cílem. Proto je vytrvale odmítá a podle zásady "Cui bono, Cui prodest..." se dobírám závěru, že skutečně likvidace živnostníků je jeho cílem.

Dalším důvodem jeho zběsilé honby je onen už příslovečný jeho křik: "... okrádajú nás všetky hněď štyryktát..."

Vono, pokud zloděj křičí "Chyťte zloděje...!!!", právě křičícího zloděje skutečného si nikdo nevšímá. A jak je to s placením daní v Burešově Synthesii už víme ne? Hodně křičte "...živnostníky kradnú..." a nikdo se nebude zajímat o odkláněné miliardy oligarchou.

A tak Bureš huláká o nutnosti evidovat každý prd živnostníka. To samo ho samozřejmě nezrujnuje, ale náklady na tu pitomost ano. Huláká, je mu jedno, že tisíce lidí "pomřou" a vyvádí ze společné pokladny částky, které jsou pro voliče jen pouhým textovým pojmem a žádnou konkrétní hodnotu už nepředstavují. Miliarda? Co je to miliarda..?

To je tisíc milionů přátelé. A tisíc milionů představuje každý den jeden milion korun. Každý Boží den, včetně sobot a nedělí, včetně svátků, 365 x v roce každý den jeden milion korun a to všechno po tři roky... Dovedete si představit každý den splácet milion korun a to celé po dobu tří let?

A dovedete si představit, kolik miliard jsme nasypali NeBurešovi do kapes za dobu, po kterou on huláká o tom, že živnostníci kradou? Kolik let budeme muset splácet jeden milion korun každý den, abychom vyrovnali to, co nacpe Bureš sám sobě...?!!! 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře