-pv-

17. únor 2016 | 09.49 |

Tato zpráva potvrzuje kuloární informace z Německa.

Momentální situace je taková, že Německo + Rakousko + Belgie + Nizozemí + Luxembursko připravují tzv. "Minischengen" s vlastní měnou "nové Euro". Tímto by se rozpadla Evropska unie, což by následně způsobilo:

- samostatná Francie s neřečitelnou imigrační zátěží a posilujícími nacionalisty + očekávatelné vítezství Marine Le Pen
- samostatná Itálie, která je v EU třetí nejzadluženější zemí a je silně protiamerická a možný návrat Berlusconiho
- samostatné Spanělsko, které má nejvyšší nezaměstnanost v EU
- samostatná Velká Británie, která má beztak před referendem o odtržení od EU
- krach Řecka, které mímo svých dluhů nezvládá i migrační vlnu, řízenou z Turecka
- odtržení a úzká kooperace zemí V4 (Visegrádská čtyřka - Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko). Problémem je sílící nacionalismus v Maďarsku a v Polsku + exportní závislost V4 na EU). Vliv migrace by se zřejmě musel rozložit v rámci V4, takže nebudeme řešit kolik imigrantů převezmeme z Německa, ale z Maďarska???
- zřejmě zkolabují členské země Balkánu, z velké části závislé na dotacích EU, což může nastartovat další migrační vlnu hlavně z Rumunska
Skandinávie:
- Norsko má vlastní měnu a EU této monarchii chybět nebude - nejsou členy EU, pouze obchodními partnery, ...navíc mají slušné příjmy z těžby ropy v severním moři. Určitě nikomu nebude chybět jejich fašizující sociální systém, ...ovšem Norsko je díky svým investičním fondům rozlezlé po celé EU, takže má zřejmě i dost zavázaných dlužníků?
- Švédsko se zhroutí pod vlastním sociálním systémem, který vysávají hlavně imigranti a podle mne to bude první země, kde propuknou vnitřní ozbrojené nepokoje
- Finsko ...to je jen 5 milionů lidí, to asi bude fungovat i bez EU
- Dánské království bude určitě váhat, jestli se přidat k německému Minischengenu nebo společně se skadinávskými zeměmi utvořit nějaký jiný spolek.

...a bude po diktatuře EU. Chvíli budou kolabovat hlavně ti, kteří jsou konkurenceschopní pouze díky dotacím z EU, ale to brzy přejde. Dá se očekávat, že stoupne nezaměstnanost, ale pokud bude ČR citlivě hospodařit a zůstanou nám peníze, které rošně odvádíme do Bruselu, tak se to brzy narovná.

Horší to bude na politické scéně, protože mnoho jinak neumistitelných pseudopolitiků a kostlivců všech politických stran, je momentálně "odsunuto" do EP. Pokud se tedy na národní politickou scénu vrátí exoti typu Pospíšil, Telička, Zahradil, Štětina, Svoboda, Tošenovský nebo Mach, budou muset rozvířit domácí politickou scénu, aby tím na sebe znovu upozornili a byli na stranických kandidátkách co nejvýše.

Volby do Poslanecké sněmovny v roce 2017, mohou být těmi nejzábavnějšími, protože bude přetlak nabídky politiků, které už zřejmě v osamostatněné ČR nikdo nebude chtít, naopak bude nabídka "nových" politiků, které ještě nikdo nezná. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře