Perspektiva českých zemí

3. duben 2016 | 20.23 |

Sobotka už ví, že v ČR má politickou kariéru za sebou, tak si horlivě líže dobře placenou židličku v bruseli.

NeBureš už se směje, jak na další volby přidá do koblih trochu vodňanské marmelády a čecháček mu přidá další hlasy. Pak už jen rozpoutá kolotoč pro svou jednobarevnou vládu a čecháček může s nostalgií vzpomínat na to, jak že to chutná taková kobliha.

Stropnický dostane nějaké ty odepsané panďoury ze západu, aby měl čím strašit Rusko a armádní technici, aby měli co po nocích opravovat.

Na takové zbytečnosti jako školství, zdravotnictví a věda nám Andrejko pokrátí rozpočet, páč je zapotřebí všechny ty vyžírky naučit řádně šetřit. Naopak na rozvoj podnikání dá slušným dceřiným firmám agročertů ňáké ty daňové úlevy a z té byrokratické snůšky EET jim přesype trošku těch info, kam zacílit investice. Živnostníky, co neustále okrádají stát, pošle na pracák, aby měl jistotu, že je vše jak má být.

Opozici zavřou kavárnu, jelikož jim nebude sedět elektronické hlášení, tak se přestěhují na Kliniku a pod vedením docenta Kokolouška začnou připravovat vojensko-strategický plán pro Babráka Ohambu na urychlenou likvidaci Ruska.

Okamura s Konvičkou jen žalostně zakroutí hlavou při pohledu na výsledky voleb a odstěhují se do Maďarska.

Němcová konečně prokáže své schopnosti, když z kanalizační trubky vytáhne Putina, který tam spadl mladému Assádkovi, který si ho právě koupil na Karlově mostě ve výhodném balení s Kenym a Barbie.

Český občan bude v nové africké domovině marně ladit ČT24, aby zjistil, jak že se to daří islámským kamarádům na výměnné návštěvě.

A láhve na bar!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře