„Muže s brašnou“ je nutné zastavit!

11. květen 2016 | 21.50 |
› 

Bezdětné necháme rovnou zavřít a migranta pošleme do každé rodiny.

Začalo to nenápadně. Brusel určoval, jak má být banán zahnutý, okurka rovná, z čeho má být řeznický špalek. Měli jsme z toho srandu. Jenže sranda skončila, jde do tuhého, protože brzy možná půjde o život. Ten náš.

Posledními novinkami z Bruselu jsou snahy trestat země, které odmítnou přijmout migranty podle kvót vysokými pokutami. Další snahou je razantně zvýšit podporu každému migrantu, aby neměl důvod vracet se, odkud přišel. Inu, ty inženýry, lékaře a profesory si tu přece musíme udržet za každou cenu. A klidně kvůli tomu sundáme kříže z kostelů, přestaneme jíst vepřové a utratíme všechny psy. Naše ženy zabalíme do pytlů a blondýnky budeme stíhat. Evropské ženy totiž netouží po ničem jiném, než být oplodňovány těmi miliony intelektuálů, co se k nám valí. Ale naši politici začínají byt bruselštějí, než Brusel sám.

Minulý týden, 6. května, pátek Sněmovna schválila tři nová omezení (zabavování zbraní 'nebezpečným' osobám bez soudního příkazu, vyšší pokuty za urážku úřední osoby a pravomoc policie rozpustit shromáždění). Ne za vše jak vidno může Brusel. Každoročně se na nás kupí nové povinnosti v podobě příkazů, zákazů, různých hlášení a výkazů, ale i zákazů. Očividně to zákazem kouření v restauracích a hospůdkách nekončí. Propagátoři zákazu argumentují, že to, že zaměstnanec restaurace, který pracuje v kuřáckém podniku, je diskriminace a je mu poškozováno zdraví. Přestože si může svobodně vybrat, kde bude pracovat stejně, jako si vybral horník, či zaměstnanec chemičky nebo lakovny. I tento zákon potírá naše svobody, svobodu rozhodnutí, svobodu podnikání. Svoboda byla fajn, dokud jsme ji měli, co říkáte?...
Strkají nám krky do chomoutů a jen Orbán svolává svůj národ k odporu:

U nás se vytvářejí nová nařízení, nové formuláře a výkazy a tak se přijímají další tisícovky úředníků – kontrolorů, kteří nic nevytváří a budou placeni z našich daní. Jsme trestáni za pracovitost a spořivost tím, že platíme daně z daní. Z našetřených peněz, ze kterých jsme odvedli daně, si koupíme nemovitost a zaplatíme daň z jejího nabytí. Dále pak každoročně platíme daň z nemovitostí, tedy daň za to, že bydlíme ve svém a své bydlení si udržujeme. Proti tomu ti, kteří nikdy v životě nepracovali, neplatí nic a jsou dotování štědrou sociální politikou státu, opět z našich daní. Pokud o tom, co se ve skutečnosti děje začnete psát na internetu, je vám zrušen účet a tak je potírána svoboda slova.

Naši iniciativní politici jsou "aktivní". Například ministr Pelikán chce zavírat odpůrce migrace a islamistů (propagátoři šaria a kamenování mu nevadí). Vedle toho ministr

Chovanec připravuje nový zákon, jehož stěžejní body jsou tyto:

stát nebude lidem tolerovat, pokud nemají nikde trvalé bydliště
výjimku tvoří bezdomovci, kteří budou moci mít bydliště na radnici a zavede se "přechodné bydliště" pro lidi, kteří žijí více jak tři měsíce mimo trvalé bydliště
kdo poruší tyto povinnosti, zaplatí pokutu až do výše15 tisíc korun
jestliže se člověk v tříleté lhůtě od platnosti zákona nikde nepřihlásí a přitom vlastní nemovitost, přihlásí ho tam úřad sám
součástí úřední evidence mají být i čísla bytů v domě
pokud se člověk přestěhuje, bude mít povinnost změnu bydliště nahlásit nejpozději do 15 dní


Takže vedle omezování svobody slova se bude svým způsobem "omezovat" svoboda pobytu, respektive budeme monitorováni, šmírováni a pokud například babička bude chtít na pár měsíců pomoci mladým s hlídáním vnoučat, musí to "nahlásit". Bude se tedy vytvářet další registr, bude další vládní IT zakázka, budou se přijímat a školit další úředníky. Realizace tak bude stát možná stovky milionů, provoz minimálně desítky. Soudružka Marksová připravuje další novelu, bude daňově trestat bezdětné. Bezdětným obyvatelům Česka stát zvýší důchodovou daň a tím sníží jejich mzdy. Naopak lidem se 2 a více dětmi by sociální pojištění mělo klesnout a jejich platy se zvýší.

Socialisté tak mají v plánu šikanovat bezdětné tím, že jim zvýší daně formou sociálních odvodů, ale ti pak budou mít méně peněz, takže si založení rodiny rozmyslí. Aby toho nebylo málo, tak ředitelka pro migraci a integraci Magda Faltová tvrdí, že uprchlíci neohrožují evropské sociální systémy. Prohlásila, že umístění uprchlíků do českých rodin je jedna z nejlepších cest, jak řešit integraci migrantů. Dokonce tvrdí, že uprchlíci dle studií přispívají do systémů více, než z nich čerpají. Inu, neziskovky jsou štědře dotovaný džob, tak se jde s proudem, že?

To soudruzi Němci jsou ještě dál. Některé radnice vypovídají smlouvy nájemníkům městských bytů, aby do nich mihli umisťovat migranty. Dále připravují zákon o dočasném vyvlastnění nemovitosti, pokud ji majitel nevyužívá, aby do ní mohli umístit migranty. Zákazy podávání vepřového masa ve školních jídelnách (a nejen v nich), sundávání křížů z kostelů, absenci vánočních stromků na náměstích minulé Vánoce, snad ani není třeba připomínat. O nárůstu kriminality díky migrantům se nepíše, o tom, že některé německé soudy rozhodují podle práva šaria také ne. Tak je jen otázkou času, kdy se Sobotka od Merkelové přiučí a začne podobné věci zavádět u nás.

A jedna perlička: Česko by podle analýzy brokerské společnosti Cyrrus mohlo přijetím až osmdesáti tisíc uprchlíků ušetřit na výdajích souvisejících se stárnutím populace až 90 miliard korun. "Na začátku je nutné přesvědčit veřejnost o výhodách zaměstnávání uprchlíků a zajistit jim bydlení. Podpora imigrantů pak může spočívat ve výjimkách v minimální mzdě, daňových úlevách, státních dotacích na pracovní místa; kazí ji naopak současné blokování možnosti pracovat již při azylovém řízení," uvedl analytik společnosti František Kronus. ZDROJ Tak, bylo by milé, zveřejnit, kdo tuhle propagandistickou analýzu objednal a zaplatil. Pravděpodobně by vyšla stejně i analýza integrace Romů do většinové společnosti.

Korunu všemu dala naše justice, když jihlavský soud odsoudil tři africké studenty za skupinové znásilnění dívky pouze k podmínce. Zdůvodnil to tím, že prý použili jen "mírné" násilí. Navíc soud "mladíky" nečekaně nevyhostil a projevil shovívavost, protože jeden z pachatelů je jediným z jeho rodiny v Africe, kterému se může podařit vysokou školu vystudovat. Postižené dívce soud přiznal "odškodné" ve výši 300 tisíc korun.

Dalším "pikantním" rozhodnutím bylo zmírnění trestu za loňskou dopravní nehodu a řízení v opilosti Davida Limberského ze čtyř let na jeden rok státním zástupcem. Prý činu litoval (točením "volantem" na hřišti?), zároveň se ještě před rozhodnutím státního zastupitelství zavázal zaplatit 25 tisíc korun na pomoc obětem trestných činů. Takže "legální" úplatek?

Jedna "pozitivní" zpráva nakonec: Horníkům z OKD vláda pomůže. Ministr průmyslu Mládek přišel na vládu s návrhem, že by osm tisíc korun měsíčně dostávali propuštění horníci z podzemí a sedm tisíc ti z povrchových dolů. Poděkujme kudrnáči Sobotkovi, který jako ministr financí prodal Ostravsko-karvinské doly včetně 40 tisíc bytů přes bílé koně Zdeňku Bakalovi za 4 miliardy korun. Skutečná tržní cena prodávaného majetku tehdy ovšem byla ale podle současných odhadů 46 miliard. Bakala a spol. potom z OKD "vyvedli" na svých dividendách 65 miliard korun. Nyní je OKD v insolvenci a zůstaly po něm dluhy ve výši 17 miliard. Za to vše však do tepláků nepůjde současný premiér, ale pravděpodobně odhadce, za podhodnocený odhad. Inu, prý jsou policie a justice nezávislé. Asi na spravedlnosti a právu.

O většině těchto věcí se nesmí psát a kdo tak činí, je mu zrušen blogerský profil. Zatím jen ten. Prostě "muže s brašnou" je nutné zastavit za každou cenu. V listopadu jsme si vycinkali svobodu jen na chvilku. Je třeba se na tu Letnou a Václavák vrátit a vyhnat je ve volbách od koryt. ANO, pane Babiši, už je líp. Ale pouze vám, politikům.

Michal Malý 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře