Humanitární "bombardování" Evropy migranty

12. květen 2016 | 10.08 |


Zdá se mi, že kruh destruktivního útoku na evropskou ekonomiku pomocí migrační Tsunami, se uzavřel!

- USA, Turecko a Saúdská Arábie se podíleli na eskalaci války na středním východě.

- EU následně čelí nezvladatelné vlně migrace, která se stává finančním zdrojem pro Turecko a současně likvidační sociální zátěží pro některé země EU, které ovšem jsou z nepochopitelných důvodů slabé na to, aby imigrantům řekly dost!

- EU navrhuje kvóty pro rozdělení uprchlíků (do Česka by mělo přijít 1,5% z celkového počtu) ...a zároveň navrhují likvidační pokuty/sankce, za nepřijetí imigrantů (á 250.000€).

- Pro českou republiku by sankce znamenaly 1,5% x 1.400.000 uprchlíků = 21.000 uprchlíků/ rok x 250.000€ = 5,25 miliardy € = 141,75 miliardy Kč/rok!!! (výpočet dle stavu v roce 2015)

- Jakákoliv "nevstřícnost" vůči imigrantům je považována za "omezování JEJICH lidských práv".

- Na vše dohlíží (mimo EU) i OSN, což je de facto organizace ovládaná Spojenými státy a předseda Rady pro lidská práva je ze Saúdské Arábie!!!

- Posledním střípkem do skládačky by tedy bylo, aby se sankce platily do jakéhosi "uprchlického fondu", který bude spravovat Rada pro lidská práva při OSN společně s USA, ...čímž by se jim mnohonásobně vrátily náklady na válku v Iráku a Sýrii?

...Pokud by tedy celé toto "spiknutí" prošlo, bude mít nikým nevolená Evropská komise (za hlasité podpory a dozoru Německa, Turecka, USA a OSN) možnost "vykrádat" národní rozpočty prostřednictvím účelových sankcí, které opět mají bohulibý "ospravedlňující" důvod, ...stejně jako v minulosti okamžité a nesmyslné sankce proti Rusku, po údajném sestřelení dopravního letadla nad Ukrajinou. Určitě se opět najde i konglomerát amerických bank, které na tyto sankce rády poskytnou půjčky. Tyto pseudopůjčky ovšem nikdy nikdo neuvidí, pouze to budou jakási "čísla", která protečou přes bankovní systémy z USA do EU a zpět.
Po této proceduře bude s jednotlivými národními státy "KONEC", stejně jako s Řeckem!

Uměle vytvořené nesplatitelné dluhy v řádech stovek miliard, ...a nástup nové diktatury, která bude občany trýznit odpovědnosti za své závazky a stupňovat daňovou zátěž. To především zvyšováním přímých-majetkových daní, což může sekundárně vyvolat kolaps trhu, díky nadhodnocenému přebytku.

Ocitáme se tedy na prahu ekonomické okupace, kdy sjednocujícím prvkem EU, který vymaže hranice a vlády národních států, budou uměle vytvořené sankční dluhy za migranty, kteří k nám vlastně vůbec nechtějí, ale budou nám přikázáni!!!

Vítejte ve Čtvrté říši.
Petr Viktorýn 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře