Zastavíme to?

9. září 2016 | 11.53 |
› 


• Za urážku policisty nebo úředníka pokuta až 10 tisíc Kč
• Půjdeš se projít po lese - pokuta až 30 tisíc Kč
• Odmítneš pustit do domu čmuchaly ke kontrole kotle - pokuta až 50 tisíc Kč
• Kuřáci za porušení zákazu kouření - pokuta 5 tisíc Kč
• Provozovatelé restaurací za porušení zákazu kouření - pokuta až 50 tisíc Kč
• Chybně vyplníš kontrolní hlášení - další tisíce do chřtánu darmožroutů státního aparátu...atd,
ten seznam by vydal na několik stran formátu A4
.
Stačí jen letmo nahlédnout do zpráv NKÚ a je naprosto jednoznačné, KDE se krade a JAK se ztrácí miliardy hospodařením vládnoucí mafie v této zemi již řadu let. Stačí nahlédnout do zpráv BIS, oddíl 2.1. - Ochrana významných ekonomických zájmů a oddíl 2.2. Organizovaný zločin ! Kdy BIS opakovaně po mnoho let upozorňuje na významné poškozování zájmů ČR napříč v celé státní správě a naprostou NEOCHOTU přijmout jakákoliv potřebná opatření k nápravě! BIS ve své zprávě zcela otevřeně konstatuje, že "Dysfunkce výkonu veřejné správy je jedním z hlavních důsledků působení organizovaného zločinu v tomto státě" !
.
Jen co se týká strategické instituce jako je ČEZ, tak právnický neumětel Benda z ODS otevřeně prohlásil již v minulosti, že v žádném případě tam nepustí kontrolu, že NIKDY nedovolí aby NKÚ mohla kontrolovat ČEZ ! A to je pouze jedna instituce z mnoha, kam zakázala vládnoucí mafie vpustit kontroly z NKÚ. Proč ? Protože kde NKÚ kontroluje, z toho vychází naproto otřesné výstupy s hrozivými výsledky z těchto kontrol ! Ze zpráv NKÚ se dozvídáme jak se rozkrádají miliardy ze státní kasy a NIKDO za to nenese žádnou odpovědnost !
.
A tato zrůdná vládnoucí svoloč bude obyčejným občanům neustále utahovat smyčku kolem krku všelijakými zvrácenými nařízeními, opatřeními a při jejich nedodržení hrozit pokutami v řádech několika desítek tisíc korun ! ?
Celá zrůdnost se dotáhla k dokonalosti, neboť stát přímo vybízí a ponouká občany, aby se z nich stali udavači, bonzáci a práskači ! Tak totiž budou všichni občané zaměstnáni udáváním se vzájemně mezi sebou, aby darmožrouti ve státní správě mohli vybrat víc na pokutách. A vládnoucí mafie mezitím může v klidu dál páchat zločiny a bude tak mít více peněz k rozkrádání ze státní pokladny! Už nemusíte podepisovat spolupráci s STB, jako to dříve bylo. Ale tím, že budete konat dle výzvy vládní mafie a udávat své spoluobčany za nevydání účtenky, za podezřelý kouř z komína...atd, tak jste spolupracovníci STB!!


Nejtěžší zločinci v této zemi sedí na nejvyšších místech státní správy! Celý tento systém je zločinný a místo toho, aby podporoval vlastní občany, aby podporoval zakládání rodin - tak podporuje solární barony, příživníky v neziskovkách a nelegální migranty z islámských zemí! Vlastním občanům pouze utahuje smyčku kolem krku a snaží se z nich vyždímat i tu poslední korunu. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře