Trump x Hillary Clinton

4. listopad 2016 | 17.25 |

Nikdy nebyly prezidentské volby v USA tak hystericky komentovány, jako ty současné. Je pro mne nepochopitelné, jak může komunistický poslanec na své zdi tvrdit, že Trump je více nebezpečný pro svět, protože jeho korporace ničí životní prostředí. Pro mne je zase nepochopitelné, jak takoví bembelíni mohou sedět ve sněmovně a vůbec nechápat o co jde.

Ti, kdo říkají, že je jedno kdo bude zvolen, tak těm odpovídám, že je to stejně jedno, jako by nebyl zvolen Zeman, ale Schwarzenberg. Kdo tento rozdíl nevidí, tak tomu není pomoci a musím holt přijmout fakt, že i hlupák má právo vyjádřit svůj názor.

Co tedy hrozí světu? To, že v případě zvolení Trumpa se prosadí zájmy nadnárodních korporací, které chtějí zachránit USA. To nejde bez okamžité dohody s Ruskem na Blízkém východě, protože svržení Asada se jim nepodaří a další prodlužování patové situace bude veřejný debakl USA před celým světem.

Co to znamená pro Evropu? Miliardy a miliardy dolarů, které si berou neziskovky na hájení amerických zájmů už dál nepotečnou, USA se chtějí starat samy o sebe, v EU přebírá hegemonii Čína a USA už nechce zaprodance v jednotlivých zemích dál platit. U nás z toho sluníčka a všichni zrádci placeni z USA doslova šílí. Nejhorší pro ně ovšem je, že Čína ani Rusko si nehodlají platit žádné kývače. Prostě nejde přepřahat z jedné americké neziskovky na ruskou, nebo čínskou, protože ty nebudou.

Proto jejich boj o český Hrad bude enormní, je to jedno z míst, kde se ještě mohou uhnízdit za peníze nás všech. Naštěstí si vybrali Horáčka...
 

Zdroj: Dr. Hustáková FcB

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře