Dosť bolo NeBureša...

28. listopad 2016 | 08.50 |

Pro příští volby by Babiš už příležitost dostat neměl. On neřídí stát jako firmu. On mění stát na obslužnou jednotku nadnárodních firem.

Na cíli prospěchu korporací (hlavně té své) pracuje osobně + ve spolupráci s nejlepšími pomocníky. Chce korporacím snížit daně (nebo zrušit), chce zrušit daně z dividend, zvyšuje zisky korporací finančními injekcemi ze státního, podporuje nadřazenost korporátních zájmů všemu, nezajímají ho hranice, podporuje geneticky modifikované potraviny a zajišťuje korporátní kontrolu nad surovinami a energiemi.

Babiš chystá zrušení srážkové daně z dividend. Ta je v současné době 15 % a její zrušení by prý podle něj přimělo české podnikatele opustit zahraniční sídla firem a přesídlit do ČR.

Nejvíce by ovšem toto opatření prospělo Babišovi samotnému. Babišův plán by přitom mohl nahrát jemu samotnému, jako vládci mnohamiliardového agrochemického impéria. Jeho společnost Agrofert dlouhodobě dividendy nevyplácí a hromadí nerozdělený zisk. Jen samotná mateřská firma holdingu má podle poslední účetní uzávěrky z roku 2015 na účtu nerozděleného zisku z minulých let 27,3 miliardy korun. K tomu přibylo dalších 2,4 miliardy zisku za loňský rok. Pokud by si je Andrej Babiš chtěl vyplatit jako 100procentní vlastník dnes, daň z dividend by představovala bezmála 4,5 miliardy korun.

Takže tento tunel by znamenal, že si Babiš pomůže ke 4,5 miliardám o které okrade stát.
Takže tunel za 4,5 miliardy a to jern z jedné jeho firmy. A ještě mu to plno lidí baští.


Lidé této země ho nezajímají a jejich potřeby ho obtěžují. Proto potřeby občanů předhodil lidem jako je Zlatuška, Jermanová, Jourová, Šlechtová, Pelikán, Krnáčová, Brabec, Ťok, Komárek a dalším a obranu Stropnickému. Jsme mu ukradení. Lidem naděluje vyšší daně, kontroly a vyšší ceny. Podporuje snižování sociálních jistot, vyšší míru otroctví a vadí mu zvyšování mezd nebo důchodů. Nehnul prstem proti exekucím, nezajímá ho nedostupnost práva pro všechny, likviduje i tu nejmenší konkurenci a také odpůrce. Jsme pro něj nevolníci, dobří k vyždímání a zahození.

Vše pro korporace!
To není člověk, který by měl řídit tento stát. Protože ten stát ho zajímá jen jako zdroj. Stát ale tvoří lidé...

Odchyceno z internetu:
"Když Mrázek prohlásil, že mu z Polska přijdou materiály na Babiše, tak před sebou měl poslední týden života."

"Když se Peter Kovarčík (Babišův spolužák a nadřízený v Maroku, který se netajil tím, že za příběhem fenomenálního úspěchu dnešního ministra financí byly divné peníze a vztahy) začal vracet do politiky, tak náhle uklouzl ve vaně. To jsou ale asi všechno jen náhody."

"Na Slovensku krátce po té co A.Babiš vytuneloval Petrimex ...řekl bývalý ministr průmyslu Ján Ducký, že Babiš půjde do tepláků....načež byl doma zastřelen u schránek dvěma ranami do hlavy..."

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře