Ach jo

5. leden 2017 | 10.52 |

Přiznám se, že jsem byl kdysi dávno voličem sociální demokracie. Už nejsem a asi ani nebudu. Už jen to, že do vlády přizvala lidovce, a tím si udělala alibi, aby nemusela nic měnit na tzv. "církevních restitucích".

Že ve vládě stále drží takové kreatury, jako je na kultuře Herman.

Nebo ty hrůzy okolo inkluze ve školách, nesmyslné zasahování do domovní svobody v rámci kampaně proti exhalacím.

Nebo ta protiústavní zhůvěřilost "armády protiputinovské propagandy", či jak nazvat to orwelovské "ministerstvo pravdy", které vzniká na vnitru.

Velmi mne zlobí neschopnost a neochota zakročit proti vyvážení nezdaněných stamiliardových zisků z republiky, ale i laxní přístup k zvýšení bezpečnosti našich občanů v souvislosti s migrační vlnou, dále podíl na štvaní proti Rusku a bezvýhradná pomoc ukrajinským fašistům, spoluúčast na sankcích, které poškozují naši ekonomiku a v dlouhodobé perspektivě náš průmysl odřezávají od východních trhů, dále nezodpovědné prodávání českých zbraní, které se pak vynořují v Sýrii v rukou podřezávačů krků.

Prostě, je toho hodně, proč Sobotkovu socdem volit nebudu. Staří zavedení političtí profesionálové zkazili svět a dovedli ho k vleklé krizi balancující na hraně světové války. Nejsou schopni předložit vhodnou alternativu. Jsem přesvědčen, že je před námi přeformátování Evropy, možná celého světa. Velí k tomu sebezáchovný pud.  

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ach jo milan2 05. 01. 2017 - 15:41
RE(2x): Ach jo jezevec-mrzout 05. 01. 2017 - 22:50