Som z toho volaaký zmätený...

22. únor 2017 | 22.02 |

1) Německo vyvolalo 2 světové války. Německo je náš přítel, Rusko nepřítel.

2) Marx a Engels - Němci v Německu vytvořili marxistickou ideologii, na jejímž základě ruský emigrant Uljanov byl za pomoci Německa tajně odvezen do Ruska, kdy vyvolal revoluci a občanskou válku, která stála Rusy milióny obětí. Rusko je strůjce komunismu v Evropě.

3) Ve druhé sv. válce nás vzala 3. říše pod svá ochranná křídla, čímž jsme unikli devastující válce a vyráběli jsme mj. zbraně pro Německo. V první válce to bylo podobné, neboť jsme byli součástí Rakousko-Uherska. Tedy patříme historicky na západ.

4) Když Hitler obsadil západní Evropu - hlavně Francii a pokořil Británii, tedy vítěze I. sv. války, obrátil se na východ, protože nutně potřeboval suroviny, které se tam nacházely. (Kdyby dokončil boj o Británii, jak by to asi dnes vypadalo?) Sovětský svaz utrpěl mnohamilionové ztráty, aby bylo Německo poraženo a Evropa (včetně naší republiky) osvobozena. My patříme na západ, přestože Británie a Francie (smluvní spojenci) nás vydaly Německu a Rusko je (stejně jako pro EU pod vedením Německa) náš nepřítel.

5) V letech 1946 - 1948 získala KSČ u nás takovou podporu, že provedla puč, dostala se k moci a vládla 40 let. Přičemž čeští komunisté zavírali a popravovali nepohodlné Čechy. Viníkem je ovšem Rusko, byť zde nebyla Sovětská armáda, vše řídil Sovětský svaz.

6) Když v roce 1968 došlo k rozkolu v KSČ, který vyvrcholil intervencí vojsk Sovětského svazu, Polska, Maďarska a Bulharska, přičemž vojska NDR stála na hranicích, bylo na vině Rusko. Část komunistů, která tento spor prohrála, byla následně adorována.

7) Když se rozpadla Varšavská smlouva a RVHP, byli jsme nadšeni, že konečně budeme svobodní, samostatní a budeme si moci o našem osudu rozhodovat sami (Kubišová - Ať mír dál zůstává s touto krajinou...). Místo toho jsme součástí 4. říše pod vedením Německa zvané EU a členem NATO, díky čemuž jsme ztratili ekonomickou samostatnost i schopnost se ubránit i nepřátelské armádě čítající třeba 5 tisíc vojáků.

8) Přes tisíc let Evropa bojovala proti nájezdům muslimů. Díky tomu se mohla rozvíjet a vybudovat takový systém, který zajišťuje svobodu, demokracii, ekonomiku, techniku, výživu, výchovu a vzdělání, o kterých se může v naprosté většině muslimských zemí jenom zdát (nerostné bohatství není zásluhou). Přesto nás vůdcové téměř všech evropských zemí nutí přijmout muslimy včetně jejich zvyků a práva. Pokud někdo nesouhlasí je nepřítel lidstva.

9) Téměř všem vadí, že se naše republika stala montovnami nadnárodních společností. Na druhé straně si většina lidí myslí, že všichni naši podnikatelé a živnostníci (vyjma jednoho) jsou zloději a lumpové. Sami by však prodali třeba babičku, kdyby z toho měli zisk. Nadnárodním společnostem pomáháme dotacemi, pobídkami, daňovými úlevami, naše podnikatele dusíme předpisy a daněmi. Úspěch v podnikání považuje většina lidí téměř za zločin, který se neodpouští.

10) Jakkoliv "bojujeme" proti komunistům, vládnou mám kryptokomunisté a bolševici napříč většinou stran. Kapitalismus chceme "s lidskou tváří". Jak se kdysi říkalo: "Socialisticky pracovat, kapitalisticky žít". Kráčíme směle za světlými zítřky s úsměvem na tváři a s písní Óda na radost. Nevadí ztráty svobody, nevadí sankce, nevadí skoro nic, pokud se to netýká zrovna nás. Necháváme si močit na hlavu s omluvou, že se jedná o déšť..

Jak říkám, jsem zmatený...
(Igor Hrazdil )

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře