Hodnota Čechů podle Uhnie.

15. březen 2017 | 08.06 |
› 


Podle návrhu Evropské uhnie se odmítačský stát může vykoupit z přikázaných kvót na usídlení migrantů zaplacením 250 tisíc euro za každého odmítnutého migranta. V korunách jde o 6,755 milionu korun. Podle vysokých unijních představitelů nejde o pokutu, ale o náklady na jednoho migranta. Jinými slovy, Uhnie si jednoho muslimského migranta cení na 6,755 milionu korun.

Uhnie nám za 12 let členství velkoryse poskytla v dotacích celkem čistých 561 miliard korun. Buďme také velkorysí a ponechme stranou, že bohaté evropské státy za stejnou dobu získali od nás více než čtyřnásobek této částky na ziscích svých firem. Nuže, na 1 čecha připadá 56,1 tisíc korun. To je částka, na kterou si unie cení jednoho Čecha. Porovnejme obě částky a zjistíme, že unie si jednoho Čecha cení 120-krát méně než jednoho muslimského migranta.

Nuže, český občane, narozený z českých rodičů, vychovaný v Čechách, pracující v Čechách a dbalý českých zákonů, postav se před zrcadlo. To co vidíš, má v očích Junckera, Merkelové, Tuska, evropských komisařů a vůbec celé Evropské komise 120-krát nižší hodnotu než negramotný afgánský nomád, beduínský pastevec koz, či pologramotný syrský zedník. I když postavíš před zrcadlo svou čtyřčlennou rodinu, stále máš ty se svými nejdražšími v očích bruselských úředníků 30-krát nižší hodnotu, než jeden muslimský nomád, pastevec koz, nebo zedník.


Na kolik si ceníš Evropskou uhnii ty? 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře