Skvělý komentář Dr. Hustákové

12. duben 2017 | 00.58 |

Poté, co bude vyfuckován Tillerson z Moskvy se tam chystá 2.5. Andělka, aby prý předešla tomu nejhoršímu a nějak se připravilo setkání G 20.

No tak Andělko co tě v Moskvě čeká?

1) Dovíš se, že Ukrajinu jste si rozdrbali, tak si ji nechte, Moskva bude i nadále trvat na zaplacení 3 miliard dolarů ze strany Kyjeva a ber kde ber.

2) Bude ti poděkováno, že jsi nyní odmítla dát svá vojska do Sýrie na podporu Trumpových dobrodružství, a bude ti doporučeno,aby ses dál mezi velké kluky nepletla, že si Rusko už na Blízkém Východě společně s Iránem bude věci řešit samo a názory prohnilé, zákeřné Evropy jej nezajímají.

3) Sankce jste si uložili, tak si je dál nechte, jste takoví debilové, že do Ruska nesmíte dovážet ani pasti na myši, likvidujete vlastní ekonomiku, že bychom lepší sankce na vás samotné ani nevymysleli. Zvyšujeme samostatnost, vývoz pšenice nám nese víc jako vývoz zbraní a to vše jen dík tobě Evropo.

4) Vaše sračky s migranty nás nezajímají, my si svoje hranice ochráníme a vás nakonec také nezajímal milión běženců z Ukrajiny, o které jsme se museli postarat.

5) Evropo a USA polib nám celkově zádel:::

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Skvělý komentář Dr. Hustákové milan2 12. 04. 2017 - 13:30