Nic se neděje náhodou.

5. květen 2017 | 08.24 |

Nadnárodní společnosti zahájily tažení proti veškeré konkurenci docela ve velkém. A spěchají. Babiš je toho důkazem, ale i to, co jde z Unie nebo poslední info z USA o "ochraně softwaru" v traktorech. Ale lidé to nevidí.

Opravdu je cílem soustředěná veškerá moc nad námi v několika rukou, kdy budeme závislí absolutně na všem "od nich", od jídla počínaje, po život konče. Samostatnost nebo soběstačnost člověka - nula. Poslouchej otroku nebo budeš vyčleněn a zahuben.

Nebezpečí EET tedy netkví v tom, že okamžitě zlikviduje přívýdělkáře a tím také rodiny. Ale hlavně v tom, že informace o každém kroku každého živnostníka a podnikatele bude mít někdo soustředěně v ruce. Tažení proti konkurenci bude potom pro toho, kdo ty informace bude vlastnit, směšně jednoduché. A bude-li ten vlastník mít zároveň moc v politice, o to rychlejší ta likvidace bude.

Nejde o likvidaci méně schopných. A už vůbec nejde o daně. Jde o likvidaci všech! Všech, kromě monopolů. 

Zákaz kouření k tomu také patří. Nemyslete si! Copak je nějakým zájmem nekuřáků, aby kuřáci nemohli mít vlastní kluby s občerstvením? (Tedy kromě fanatických odpůrců kouření, kteří vůbec nic nepochopili.)

Nejde ani o ochranu nekuřáků, ani o ochranu před drogami a už vůbec ne o zdraví. Jde jen o likvidaci hospod a o zamezení sdružování lidí.

Ale hlavně - neustále nám ubývá svoboda!

Chceš žít? Zaplať, za všechno co potřebuješ k životu. Chceš přivést na svět dítě? Plať, plať, plať...

Pokud něco nechceš platit, nařídíme ti to! 

..přidej k tomu čipovou kartu, kterou dostaneš místo OP a kreditní karty !!!!!........ vidíš to, co já ?? ..... bučící označkované stádo u Nenasytného ranče a spokojeného rančera "strýčka Sama"..... takže...na co čekáme?

Bude-li Babiš u moci, je to jako kdybychom si tam zvolili Rockefellera osobně. Ani si tu Soros nemusí dělat základnu. Znovu se dovolávám rozumu! Zvolme toho, kdo má občanské reálné referendum jako hlavní část programu! Protože jinak to nezastavíme!

Požadujme referendum! Je to naše jediná záchrana.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře