Francie se musí bránit.

27. květen 2017 | 11.11 |

Je zaplavena statisíci (možná už miliony) polských instalatérů, maďarských klempířů a českých holičů, roste kriminalita, každou chvíli nějaký Slovenský, Český nebo Polský katolík vybuchne v sebevražedném atentátu a zabije při tom desítky Macronových voličů. Dokonce i ty náklaďáky vrážejících do davu lidí na tržištích asi mají východoevropské poznávací značky. A druhé největší město Francie, Marseilles, se již stala maďarským městem.

Toto je Evropa pokrytců, šílenců a hlupáků, kteří za strašný stav jejich zemí chtějí vinit "nové" východoevropské země a chtějí na ně uvalit tresty a sankce, když se brání tomu, že se mají stát po vzoru těch moudrých "starých zemí" hracím hřištěm fanatických vrahů, násilníků a příživníků.

Evropa velkopanstva, které likviduje své vlastní národy.

Evropa, která ztratila základní pud sebezáchovy.

Země, které se tomu zatím ubránily mají dobrovolně importovat masy muslimů ze zemí té vyspělé Evropy, která je sem zve, organizuje jejich transport ze severní Afriky do Evropy a dnes už ten nápor nestačí pojmout. Šílenci v Bruselu, Berlíně a Paříži nepřemýšlí o tom, jak zastavit ten příval z muslimských zemí, přemýšlí o tom, jak jej nasměrovat i na ty primitivy z východu, ty druhořadé Evropany, kteří se nechtějí zúčastnit kolektivní sebevraždy. A jak je potrestat, když se nepodřídí.

A tak usoudili, že za jejich problémy mohou ti holiči, klempíři a instalatéři. Ty masy východoevropanů, které zavalily jejich země, a způsobili krizi, která již přechází v kolaps jejich sociálních systému a celé společnosti.

Ještě většími šílenci jsou ti u nás doma, kdo mají strach jen o to, abychom se v této sebevražedné organizaci pokrytců a lhářů, která nás považuje za druhořadé členy, jejichž úlohou je poslechnout, nebo být potrestán, nestali "potížisty".

Abychom se smířili s tím, že to čím nás do své Unie lákali, sociální jistoty, blahobyt a volný pohyb napříč Evropou, pro nás, póvl z východu, už neplatí. Platí jen pro muslimské ilegální imigranty z Afriky. U nich nehrozí, že by brali práci francouzským instalatérům, holičům a klempířům.

Vidím, že jsem dnes trochu povolil uzdu emocím.

Ale to, co se s námi stává, to co nás očekává pokud nedostaneme rozum a to, co je dnes již normou v západní Evropě, je příliš silné pro zdvořilou, mírnou a slabou odpověď.

Tomáš Haas

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Francie se musí bránit. radek zahradník 27. 05. 2017 - 17:32
RE: Francie se musí bránit. milan2 29. 05. 2017 - 11:48