Už vám to dochází?

6. červen 2017 | 20.00 |

Už začínáte rozumět, proč bylo loutkaři rozhodnuto demontovat v zemích východního bloku socialismus? Protože státy s tímto režimem by dokázaly vzdorovat současnému "jedu liberalismu" jak o nich trefně píšou Protokoly. Socialistické režimy byly autoritativní a represivní ve své podstatě. Mělo to jistě své špatné stránky. Ale nomenklaturní vedení bez skutečné opozice by nikdy nepřipustilo úplnou devastaci svého národa a rodiny jako jeho základu. Díky své uzavřenosti národ zůstával víceméně koherentní, tudíž schopen přežít cokoliv.

Jasně, nebyly banány, ale základní kořeny, ze kterých jsme čerpali, byly nedotčeny. To, co nám tak vadilo, nás ve skutečnosti udržovalo zdravé a silné. Teprve úplným rozložením jednotného vedení a nasazením pseudo-demokracie, která zajišťuje, že se nikdo nikdy na ničem rozumném nedohodne, a každý politik ví, že je tam jen tak dlouho, dokud budou jeho páničkové chtít, umožňuje ten správný a úplný rozklad společnosti. A nemylme se, v dnešní společnosti je člověk to poslední, o co jde. Má sice cestovní pas, ale jinak má nulová práva, pouze povinnosti.

Socialismus padl ne proto, že se přežil či ekonomicky nestačil, ale proto, že se nehodil k plánům, které už tehdy pro nás "elity" chystaly. Demontáž socialismu, odstranění Kaddáfího a rozvrat Libye jako jediné pojistky proti nájezdům černých hord, rozvrat sekulárních států na Středním východě, spojte si zdánlivě náhodné body a pochopíte, o co zřejmě jde v šílených plánech "elit".

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Už vám to dochází? lucas-strange 08. 06. 2017 - 11:24