ISIS kapituloval!

6. červen 2017 | 06.06 |

,,Nemožné se stalo skutečností. V pondělí ráno přinesl Ahmed Itmar, tiskový mluvčí Islámského státu, na vedení NATO kapitulaci Islámského státu. Kapitulaci zdůvodnil tím, že Islámský stát už nemůže dále čelit stoupajícímu agresivnímu odsouzení jeho útoků ze stran světových politiků.

Poslední dobou Islámský stát utrpěl velké ztráty na základě toho, že si lidé na Facebooku do svých profilových fotek dávali fotografii vlajky Velké Británie. Dodal rovněž, že při nedávné vlně na sociálních sítích, kde lidé do statusů psali hromadně "Je suis Paris" zahynulo na dva tisíce členů Islámského státu a další tři tisíce členů je nezvěstných.
Konec Islámského státu však není pouze radost a veselí. Humanitární spolky z celého světa bijí na poplach. Co teď bude s džihádisty? Čím se nyní budou živit? Neziskové organizace okamžitě vzali otěže situace do svých rukou a pořádají celosvětové sbírky. Džihádisty je třeba rekvalifikovat a zařadit do společnosti.

Naše nezisková organizace okamžitě vybrala dotace od EU a vyrazila do Sýrie, kde pořádáme pracovní workshopy. Zaměřujeme se hlavně na mladé muže do třiceti let, které učíme dělat náramky z korálků, aby tak zvýšili své šance na tamním pracovním trhu." 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře