Nic není náhoda

19. červen 2017 | 06.30 |

ČNB chce přikročit k mohutnému zpřísnění hypoték...ČNB v Praze je pod plnou kontrolou londýnského domu Rothschild...

Podle návrhu ČNB by podle nové regulace mohly komerční banky v ČR nabízet hypotéky jen těm lidem, kteří splní podle nového principu a pravidla následující dvě podmínky:
-Dlužník si musí za 5 let v úhrnu vydělat tolik, kolik činí celá hypotéka
-Dlužník musí při podpisu hypo složit 20% z ceny hypotéky (tzv. downpayment)"

To bude moc zajímavé! Protože to znamená konec hypoték pro běžné lidi a obrovský trh s pronájmy pro cizí developery.

Přesně jak píší v článku, který opravdu stojí za přečtení.

Já bych řekl, že to bude spíš diktát cen pronájmů a lidé na to nebudou mít. I to je v plánu a i o tom článek píše. Politici to podporují a tak ti, co vlastní bydlení už mají, se mají na co těšit. Vyjdou zákony tak šílené, že všichni o své byty a domy přijdou exekucemi. Tlak a cíl je jasný.

P.S.:
Vím, že to píšu zbytečně. Většina to hodí za hlavu a ani to nebude číst. Dokud jim nové poplatky za cokoliv nepřerostou nad jejich příjmové možnosti a exekutor jim nezaklepe na dveře.  

V podstatě jsme mohli mít mnohem lepší život, kdybychom brali vážně všechna včasná varování. Odsuzujeme se sami. Myslíte, že likvidace OSVČ je nějaká náhoda? Ne, není! Budou se likvidovat úplně všichni jakkoliv samostatní a soběstační lidé! OSVČ je samostatná a soběstačná. Majitel domku se zahrádkou, prasetem v chlívku a ovocným sadem je také samostatný a soběstačný. Je dalším na řadě. Likvidace soudržnosti rodin (až tak, že se zamezuje tomu, aby vůbec nějaké rodiny vznikly) a likvidace soudržnosti lidí vůbec (aby si pomáhali), to je ze stejného soudku.
A k tomu islamizace...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nic není náhoda milan2 19. 06. 2017 - 09:12