Lynč za pití kávy

27. srpen 2010 | 22.22 |
› 

Takový je život ve sladké Francii dnešních dnů. Nějací pravicoví extrémisté v ČR jsou proti tomu, co se dnes děje v muslimských částech západní Evropy jen hraví mazlíčci. Skutečný lítý a nenávistný frontální extrémismus a lá Hitlerjugend (rovněž na ně bylo de facto delegováno právo na ulicích porobených zemí dbát chladnými zbraněmi na dodržování nového řádu a morálky) teprve přichází, a to ještě pod záštitou multikulturně poblázněných politiků jakož i státní moci výkonné a soudní. Dnes potlačují a odsuzují nevinné, zítra mohou být sami odsouzeni a potlačeni, avšak coby vinní.

Dodržování ramadánu v západních zemích podle islámských zákonů není sice vynutitelné podle západního práva, avšak v praxi je často vynucováno přímým násilím muslimskými fanatiky. Od šikanování spolužáků ve školách přes terorizování spoluvězňů v nápravných zařízeních až po otevřené násilí na ulicích.

To se na začátku ramadánu stalo osudným somálskému Francouzi v muslimském Lyonu, který se odvážil dát si kávu v pouličním café. Kolemjdoucí souvěrci ho okamžitě konfrontovali. Když jim odpověděl, že ramadán dodržuje podle svých zásad, v záchvatu příznačné vzteklosti ho zlynčovali tak, že mu způsobili frakturu lebky a ještě po dvou týdnech není schopen vypovídat.

O moc lépe nedopadla ani mladá žena v poloislámském Toulouse, která si právě kupovala něco k jídlu. Když odpověděla, že ramadán nedodržuje proto, že se jí jako židovky netýká, dostala od mafiánských náboženských extrémistů dvojnásob.

Podobně stíhají islámští extrémističtí horlivci na ulicích západních měst projevy lesbismu, homosexuality či přílišné smyslné náklonnosti heterosexuálních párů. Plivnutí do tváře je první napomenutí, a to nejmírnější, co vás může potkat.
(Zdroj)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře