Absurdistán Čechy, Morava a Slezsko

12. říjen 2017 | 23.14 |

Vlády České republiky zvolily ke své politice "proti lidem" tu nejzákeřnější taktiku. Proti jednomu protilidskému a nelogickému zákonu by lidé skutečně protestovali. Ale když je politici takovými zákony zahltí, už nikdo neprotestuje. Protože to ani nejde. Nic jiného by lidé nedělali.

A tak tu jsme už tak daleko, že prostý člověk zodpovídá za něco, co vůbec nemůže ovlivnit (třeba, že za něj zaměstnavatel neplatí důchodové pojištění) a podnikatel zase za to, že nějaký jeho cizí dodavatel neplatí daně.

Živnostník zde platí daň i z faktury, kterou nedostal zaplacenou (daň z ničeho) a bezdomovec bez příjmu má vypočítáné zdravotní pojištění z nuly. Jak se počítá procento z nuly nevím, ale našim politikům vyšlo na 1485,- Kč měsíčně.

Kdo ztratí občanku a nahlásí to, zodpovídá i přesto za to, že si na ni někdo někde půjčí a děti, které tu smějí vraždit, protože z toho nemají rozum, tu klidně nesou plnou zodpovědnost za pokuty a dluhy třeba na poplatku za odvoz odpadu.

Jen jediní lidé tu nemají zodpovědnost vůbec žádnou a za nic. A to politici. Kteří si ovšem vyplácejí stále vyšší platy a zdůvodňují to právě odpovědností.
Tak na to myslete u voleb, milí spoluobčané...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře