Švejnar je mimo

10. březen 2008 | 16.20 |

Ti co tvrdili, že Švejnarovi bude v Americe stačit, když si dá do svého CV něco o kandidátství, měli neskutečnou pravdu a již jsme se dočkali: Podpis - JAN ŠVEJNAR, bývalý kandidát na prezidenta ČR.

Klaus byl.... zvolen díky třem přeběhlíkům z ČSSD a taktice komunistů....Dva z "přeběhlíků" odešli totalitáři Paroubkovi už dávno, bez ohledu na volbu a třetí našel odvahu volit Klause a BYL ODEJIT, tedy byl z něj vytvořen a vyroben přeběhlík. A komunisté nechtěli Klause a už vůbec ne Švejnara. O jaké taktice je řeč? Volili tak, aby to Klaus neměl lehké a Švejnar nebyl zvolen! To měli dál jak ovce poslouchat samozvaného "vůdce levice" Paroubka? No a ...pánové Šlouf a Surňak...stáli doposud u všech "úspěchů" socanů. Jen jaksi nechtějí stát u úspěchu Paroubka. A to už je co říct, že údajné "černé ovce" se nechtějí už podílet na spolupráci právě s Paroubkem a raději nahrávají bývalým nepřátelům. Asi to o něčem svědčí!

A nakonec... proč byla jeho obhajoba prezidentského mandátu tak upachtěná? Může se Švejnar zeptat sám sebe a především svých navrhovatelů. Za normálních okolností, při takové volbě, jakou volí všechny státy Evropy (Evropy, ke které se denně Švejnarovi volitelé modlí) – volbě tajné – mohlo být první den dopoledne odvoleno a Švejnar si mohl hned jet na dovolenou do Ameriky!

Švejnar (který nám byl partou Pravdy a Lásky vnucen jako už několikátý ten opravdový Mesiáš) prohru neunesl a výsledek jsou otevřené plivance na Klause. Na rozdíl od "neslušného" Klause, který se od volby o Švejnarovi nezmínil!

Švejnar vyčítá Klausovi, že se ....snaží vnutit médiím i občanům svou interpretaci událostí....jakoby Švejnar svým článkem snad dělal něco jiného! Navíc prý toto snažení má ......odpoutat pozornost od jádra věci, tj. od svého vlastního selhání.....u Švejnara jde zřejmě o odpoutání pozornosti od své dost výrazné prohry!

Podle Švejnara byl také Klaus.... zvolen v kontextu podivných schůzek a aktivity vlivných lobbistů, dokonce i přímo ve Španělském sále....jakoby Švejnarovi lobbisté a pasáci Paroubek, Bursík, Rath, Mejstřík nepořádali "podivné schůzky" a jejich poskoci typu experta na likvidaci státních podniků Tvrdíka , dále Dimuna a podobných ve Španělském sále chrápali na vavřínech. Neustálé Paroubkovy, Švejnarovy a dalších ataky na komunisty, bez kterých nemohl být Švejnar zvolen, ani nebraly konce a výsledkem je "bratrská roztržka" sockomunistů! Permanentní Paroubkovy vyhrůžky, focení volitelů, jejich sledování přímo při volbě, zastrašování na záchodě, výhružné dopisy s nábojnicemi – to je podle Švejnara údajně "výsledek Klausova porevolučního působení". Co na tom, že do příchodu takových ES do politiky, jako jsou Paroubek s Rathem, se na politické scéně tak odporné a nechutné kousky neděly. Co na tom, že doposud se volili presidenti tajně a nyní, za účelem zvolení Švejnara se odehrával cirkus, jehož byli občané v přímém přenosu svědky. Co na tom, že Klaus mohl být zvolen hned první den a jen nevídané obstrukce Paroubkových kumpánů mu dali prostor k nátlaku na volitele ještě celou noc a dopoledne. Nějak si Švejnar nechce připustit fakt, že při tajné volbě by odešel poražen po klidném průběhu hned v první volbě a první den. Tedy v případě, že Klausovi "volitelé" mohli bez rizika volit podle svého přání!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře