Jak jednat s nemuslimy a frustrovat je

4. listopad 2010 | 08.55 |

(aneb Lhoťanova pravidla)

Drazí bratři a sestry v islámu, žijeme v zemi nevěřících a denně se setkáváme s nevěřícími, kteří kritizují islám a našeho proroka, a kteří s námi chtějí diskutovat. Kdyby něco takového udělali v islámské zemi, vše, co by bylo třeba udělat, by bylo nahlas ohlásit, co řekli, a o zbytek by se postaral rozhněvaný dav. Kritik by byl zlynčován během chvilky. Konec příběhu. Tento luxus zde nicméně zatím nemáme. Inšalláh v dohledné budoucnosti, až se rozrosteme konverzemi hlupáků a zločinců ve vězeních, legální i nelegální imigrací a množením, staneme se, inšalláh, většinou, a už se nebudeme muset s tímto problémem setkávat. Než se tak stane, zde je návod, který mohou všichni bratři a sestry používat, když se s takovým škůdcem setkají. Inšalláh ten otrava se vám bude v budoucnu vyhýbat.

1. Oblíbenou otázkou je "proč islám vyzývá ke smrti pro kritiky islámu a odpadlíky”. Trvejte na tom, že je to lež. Citujte verš "tobě tvé náboženství, mě zase to mé”.

2. Odpověď na "islám se šířil mečem” zní, že to je velká lež šířená židy a hinduisty, a že korán jasně říká, "nebudiž žádného donucování v náboženství”.

3. Pokud někdo cituje násilné verše koránu, obviňte ho z citování mimo kontext a z vybírání si toho, co se mu zrovna hodí.

4. Pokud cituje celé verše a verše před i následující, pak trvejte na tom, že má chybný překlad.

5. Pokud si přinese deset různých překladů, pak řekněte, že správnému významu může porozumět jenom, když bude číst korán v arabštině.

6. Pokud náhodou umí dobře arabsky, trvejte na tom, že ty verše neznamenají to, co se zdá, že říkají, ale že mají alegorický význam.

7. Pokud je neústupný, řekněte, že nemůže tyto verše a jejich kontext pochopit, aniž by si přečetl hadísy a biografie.

8. Pokud se ukáže s hadísy a biografiemi v ruce a bude citovat kontext násilných veršů s odkazem na hadísy o prorokově znásilňování, loupežích, vraždách a genocidách, trvejte na tom, že všechny hadísy a biografie jsou pohádky a jsou neplatné, a že jediná pravda je v koránu.

9. Když řekne, že korán byl stvořen lidmi a bude chtít důkaz o jeho božském původu, odkažte ho na vědecké poznatky v koránu a na knihu vydanou RNDr. Vladimírem Sáňkou, která je potvrzuje. Můžete také citovat Mahátmá Gándhího, který četl korán každý den a mluvil o něm pochvalně.

10. Pokud řekne, že Sáňku platí Muslimské bratrstvo a že Gándhí nikdy nekonvertoval k islámu, a že ty důkazy jsou nesmysly vyvrácené mnoha odborníky, pak ho vyzvěte, aby se ti vaši odborníci pustili do diskuse s doktorem Sáňkou a dalšími učenci.

11. Pokud ten otrapa stále otravuje, změňte téma a začněte hledat chyby v jiných náboženstvích a jejich knihách.

12. Pokud se bude vracet k tématu, použijte osobní útoky a nazvěte ho přisluhovačem židů, prasetem nebo psem.

13. Pokud ho to nerozruší, zeptejte se ho, kolik mu platí židé za to, že hází špínu na islám.

14. Pokud ho to přesto nezastaví, pusťte se do jeho matky a sestry a použijte velmi neslušný jazyk.

15. Pokud je velmi tvrdohlavý a chce pokračovat, proklejte ho například takto: "shoř v pekle, v den posledního soudu budeš litovat, Alláh tě dostane v hrobě” a podobně.

16. Když to vše selže, vyhrožujte mu fyzickým násilím a ukončete diskusi bitím na bubny a prohlášením, že jste jí vyhráli, protože korán je slovem Alláhovým.

17. Pokud je to možné, pošlete zprávu o diskusi na islamistické stránky a řekněte, že jste jí snadno vyhráli. Takové oznámení dělá divy se čtenáři a s operacemi dawy ve vězeních, které mají přesvědčit další vězně s nízkým IQ o pravdě islámu. A možná, že mu ty jeho špinavé stránky nakonec nějaký bratr hackne.
 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Jak jednat s nemuslimy a frustrovat je pro-zivot 10. 11. 2010 - 17:13