To mi hlava nebere

30. září 2009 | 10.29 |

Skupina našich tmavě bílých spoluobčanů okradla o stavební materiál člověka, který je sám pronásledoval, zničil si při tom auto a později je přistihl, kterak celá tlupa skládá jeho materiál do garáže, aniž se dali rušit. Přivolaná policie se setkala se střelbou ze strany Cikánů, kteří prý kladli odpor. Agresivita, dokonce i dětí, zjevná ještě v reportáži TV, mnohému nasvědčovala.

Úplně jsem byl vedle sebe, když jsem slyšel bohorovný vzkaz policejní mluvčí, že se jednalo jen o plynovou pistoli, dotyčný prý střílel "jen" do vzduchu, střelec nebyl zjištěn, nikdo nebyl zatčen a tím méně obviněn. Poškozený měl na to jiný názor, ale vypadá to, že jediný, kdo ponese následky, bude on. Chtěl bych vidět, kdyby v USA někdo proti policistovi vytáhnul zbraň, aby střílel byť jen do vzduchu. Nejspíš by všichni pachatelé poprávu skončili jako řešeto.

Nakonec, čemu se divím? I soud přece už nejméně v jednom případě konstatoval, že lynč "bílé svině" nebyl rasově motivovaným útokem!?!

A mně se chce něco říct! A já něco řeknu! Znamená to snad, že aby s námi jednala policie slušně a benevolentně, musíme se opálit, dělat ohýnky a bordel na náměstí? Pak si třeba budeme moci i zastřílet na policajty. Když žádného netrefíme, nic se nám nestane, stříleli jsme přece do vzduchu??
(Zdroj)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: To mi hlava nebere akrim.elf 30. 09. 2009 - 14:29